2752
2734
عنوان

خونریزی دارم چیکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1198 بازدید | 28 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ای وای ان شاالله که چیزی نیست منم تو ماه دوم بارداری کلا به خونریزی افتاده بودم استراحت هم خیلی نداشتم چون شاغل بودم و یه دختر هم داشتم سونو هم گفت پشت جفت خونریزی کرده اما تو اون شرایط نی نی موند نگران نباش و اگه میتونی کاملا استراحت مطلق باش من دلسوز نداشتم کمک کنه و مجبور بودم بیام سرکار وگرنه شاید نی نیم الان تو دلم بود
محتاجم به دعا
2731
من تجربه چی بخوری را ندارم ولی برای قطع خونریزی سوره لقمان را بخون در ضمن به حرفای دکترت دقیق گوش بده و عمل کن اگر سوره لقمان را خودت نمیتونی بخونی بگو همسرت یا هر کسی پیشت هست بخونه من تجربه کردم برای هر دردی هم دارو هم دعا
آینده ای میسازم که گذشته در مقابلش زانو بزند!......خدایا شکرت
تو جآ غلت زدن هیچ مشکلی به وجود نمیاره من که خونریزی داشتم‌ روزی دو تا شیاف میزاشتم یکی شب یکی صبح من جفتم پایبن بود کار سنگین کرده بودم دولا و راست شده بودم به خاطر همین به خونریزی افتادم با استراحت و مصرف شیاف خونریزی خودش کم میشه
من بارها تجربه کردم برای هر نوع خونریزی سوره لقمان اثر داره هفته پیش هم برای یکی دیگه از دوستان نی نی سایت که عمل کرده بود گفتم خداراشکر اونم نتیجه دید برای نزدیکان خودم خونریزی بعد تصادف داشتن خوندیم نتیجه داد البته همراه کمک پزشکی
آینده ای میسازم که گذشته در مقابلش زانو بزند!......خدایا شکرت
نمنم از اول بارداری لک بینی و ترشحات قهوه ای داشتم هفته هشت خونریزی شدید کردم و لخته های بزرگ ازم دفع شد، از هفته هشت تا هفته چهارده هم مداوم لک بینی و خونریزی های کوچیک شدم کم کم قطع شد الان دو هفته هست پاکم، فقط دراز بکش حتی نشین، آرامش داشته باش ایشالا چیزیت نمیشه، سکس و پله و دستشویی معمولی هم ممنوع فقط توالت فرنگی، غذاهای گرم نخور، ادویه، و... ، مایعات خیلی بخور، زیاد هم دکتر نرو درمانش فقط استراحته، به هم بخور عالیه، به را مثل سیب پوست بگیر همراه با یه چیز دیگه بجو که طعمش یا بوش اذیتت نکنه،

خدایا امیدی جز تو ندارم، بارها دستم را گرفتی و از ناامیدی بیرونم کشیدی، هربار صدات زدم پاسخ گرفتم، این امتحان سخت تو را هم با صبر پشت سر میذارم، میدونم که بهترین را برای من میخوای

یه سری سبزیجات هم نخور، مثلا جعفری و گشنیز تو سبزی خوردن نخور، اگه مراعات کنی و تحملت زیاد باشه مشکلت حل میشه، اصلا و ابدا دولا راست نشو، بذار هر کس هر چی میخواد بگه، بخشی از جفتت از دیوتر رحم جدا شده که جاره کار استراحته تا دوباره ترمیم بشه، نترس، توکلت به خدا باشه، خیلی ها این مشکل را دارن

خدایا امیدی جز تو ندارم، بارها دستم را گرفتی و از ناامیدی بیرونم کشیدی، هربار صدات زدم پاسخ گرفتم، این امتحان سخت تو را هم با صبر پشت سر میذارم، میدونم که بهترین را برای من میخوای

برو تو قسمت تبادل نظر ناراحتی هاو عوارض بارداری اون تاپیک اونایی که هماتوم داشتن رو بخون سر جات هم سرت گرم میشه هم کلی انرژی و اطلاعات دستت میاد
برای دومین بار که مادر میشوی تازه به وسعت قلبت پی می بری💜 خدایا شکرت💜
چقدر داشتنتون برام با ارزشه خدا حفظتون کنه ایشاله همتون و نینی هاتون همیشه سلامت باشید همش یه پام بیمارستان بود از دیروز فقط استراحت میکنم و خوابیدم خیلی بهتر شدم فقط تیر کشیدنایی که مال سمت چپ و گاهی راستم بود و مربوط به بزرگ شدن نینی هست رو امروز از صبح حس نکردم نمیدونم این اشکالی داره یاه نه؟؟؟ نظرای خیلی خوبی دادید همه رو انجام میدم همین الان سوره لقمان میخونم به همسری هم گفتم بره به بگیره خیلی دوستتون دارم ممنون که منو نمیشناسید اما اینطوری بهم دلگرمی دادید❤️❤️❤️