2733
2734
عنوان

شام چی دارید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 969 بازدید | 81 پست
ی چندتاغذای خوب ومقوی برای زن باردار پیشنهادبدید 

به سلامتی عزیزم ،جوجه درست کن، خودمم باردارم چند روزه غذا درست حسابی نخوردم گفتم زرشک پلو درست کنم شاید از گلوم رفت پایین

به هر که می‌نگرم در شکایت است، در حیرتم که گردش گردون به کام کیست....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
چلوگوشت ک ابگوشت نداره.. من گوشتامیپذم ومیزارم لابرنج.. مگ همین نیس؟ 

ما ماهیچه ها رو میذاریم بپزه از صبح تا نرم نرم بشه و دیگه میذاریم آبش هی کم بشه و غلیظ بشه

با شوید پلو یا باقالی پلو میخوریم

به سلامتی عزیزم ،جوجه درست کن، خودمم باردارم چند روزه غذا درست حسابی نخوردم گفتم زرشک پلو درست کنم ش ...

عزیزم اگه بارداری زرشک ممنوع هست نخور

لطفا برای شادی روح مادرم یه صلوات مهمونش کن خدا عزیزت برات نگه داره🙏🏻🙏🏻
کلا شام نمیخوریم هم شام بخوریم هم نهار پول نمیرسه 😄😄شام ماست یا شیر دیکه آخرش هست😄😄😄😄

اگر همسرت مشکلی نداره که بهترین کارو میکنید، خیلی هم سالم تره، من همسرم باید حتما مفصل غذا بخوره تا سیر بشه

به هر که می‌نگرم در شکایت است، در حیرتم که گردش گردون به کام کیست....

نهار امرزمون دمپزمرغ با پلو وسالاد

آقایون درخواست دوستی ندید.گزارش میزنم🚫. به‌قولی،مردی که میاد نی‌نی‌سایت جای خواهرم ماست🧕🏻 متاهل و متعهد💞«یارَبِّ لَکَ الْحَمْدُ کَما. یَنْبَغیْ لِجَلالِ وَجْهِکَ وَ لِعَظیمِ سُلطانِکَ **برای شادی روح پدربزرگم یه صلوات بفرست خوش‌قلب🥰. «مخالفان تاپیکا و نظراتم لطفاً ریپلای نزنن»ferrpalestine 🇵🇸خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است.                         
2706