2733
2739
ماریا کجایی؟خواهر من کرج تو کلینیک خصوصی ساکشن کرد دکتر سارا پوررستمی
دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
ماریا جان من قبل عید انجام دادم پنج هفته. هیشکی حتی خانواده م نفهمیدن. فقط دو سه روز بیحال بودم. یه ربع زمان برد ساکشن. تا بیست روزم از پریودام کمتر خونریزی داشتم
درکنار دیگران، تنها زندگی کردن رو یاد بگیر، چون هیچکس موندنی نیست...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اسم کلینیکش یادم نیست خیلی راضی بود ۱/۵ سال پیش یه میلیون شد هزینه اش
دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
2731
ماریا خواهر من الان شش ماهه بارداره نی نی شم پسره خدارو صدهزار مرتبه شکر ایشالا قسمت خودت البته ما خانوادگی دیر حامله میشیم اینه که طول کشید
2738
عزیزم نترس من ١ سال و نیم پیش ساکشن شدم خیلی راحت بود حتى بعدش خونریزی هم نداشتم یه آمپول میزنه رحمت سر میشه دیگه نمى فهمى ١٠ دقیقه طول میکشه درسته جنینو در میارن اصلا سخت نیست نترس من هیچ مشکلى پیش نیومد واسم الانم دوباره باردار شدم
2706