2752
2734
عنوان

موقع انتقال جنین آدم خیلی دستشوییش میگیره؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1484 بازدید | 34 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم صبح از خواب بیدار میشم برم دستشویی و نیم ساعت قبل انتقال 2 لیوان آب بخورم؟ یا از صبح بیدار شدم ...

نه دستشویی تو برو و بعدش دو لیوان اب بخور و تا برسی مرکز همون نیم ساعتی میشه دیگه

همین کافیه

من سونوگرافیم همینطوری میرم و تا حالا بهم نگفتن مثانه خالیه و چیزی معلوم نیست

تو انتقالم فقط به خاطر اینکه با سونوگرافی نگاه میکنن ببینن کجا جنینو باید بذارن میگن مثانه باید پر باشه

اَلّهُمّ عَجّل لِوَلیکَ الفَرَج
2731
نه دستشویی تو برو و بعدش دو لیوان اب بخور و تا برسی مرکز همون نیم ساعتی میشه دیگه همین کافیه من سو ...

خیلی ممنون از راهنماییت عزیزم 

خدا بچتونو حفظ کنه 

شما بار اول مثبت شدین؟ کار خاصی باید بکنم که احتمال گرفتنش بالاتر بره؟ 

خدا روشکر  عزیزم من صبح بیدار میشم دستشویی نرم؟یا اول برم دستشویی و نیم ساعت قبل انتقال دو لیو ...

حتما برو قبلش یه کم آب بخور از اول نری که نمیشه بدتر هی اذیت میشه سعی کن از فرنگی استفاده کنی

فقط خدا
خیلی ممنون از راهنماییت عزیزم  خدا بچتونو حفظ کنه  شما بار اول مثبت شدین؟ کار خاصی باید ...

عزیزم من طبیعی باردار شدم

اما درمورد آی وی اف خیلی اطلاع دارم چون هم مطالعه زیاد دارم و هم از اطرافیان برا تعیین جنسیت انجام دادن

اَلّهُمّ عَجّل لِوَلیکَ الفَرَج
دوساعت شاشتو نمیتونی نگه داری بچه میخوای نگه داری

ینی خوبه قبل نوشتن یکم فک کنید واقن متاسفم پشت این گوشیا ادم نشسته اگ دل اسی بشکنه چی

با احترام به همه هیترام ولی میپیچونمشون لای پیپرام😎😉