2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام عزیزم, واقعا حیفه این همه زحمت کشیدی, واحد کمتر بردار اگه حداقل ندارید,
وقتی در موقعیت قرار بگیری خیلی راحت تره تا وقتی داری این طوری بهش فکر میکنی و سختی هاش رو تصور میکنی.
جان زنده دلان سعدیا که ملک وجود***نیارزد آنکه دلی را زخود بیازاری.
هستی جان اخه من رشتم خیلی سخته و خیلی هم علاقه ندارم،حالا شما خودت شرایط رو بسنج،ببین چطوریه،مثلا باردار بشی میتونی تا دانشگاه بری بیای
نی نی مو امام رضا برام از خدا گرفته،خودشم مواظبشه
همکارای من هستن که هم خودشون کارمندم هم مادر و مادر شوهراشون پیششون نیستن یعنی کاملا دست تنهان. 6 ماه مرخصی زایمان دارن. بقیه شو میان سر کار عین بقیه کار میکنن خود منم با اینکه ماه 8 هستم هنوز میام سر کار دیگه فکر نکنم شرایط تو از اونا سخت تر باشه؟!
مامان عطا من شاغل نیستم ترم مهر ده واحد دارم ترم اخر فقط پایان نامه میمونه به نظرت باردار شم سختمه چون تا اخر ترم سوم شاید دو ماهم باشه اون که مشکلی نیست فقط میمونه پایان نامه ،به نظرت باردار شم یا بزارم درسم کلن تمومشه؟
2706