2737
2739

ما چندین سریه میریم با خانواده شوهرم سفر های کوتاه

مثلا دو روزه.خودم دوتا بچه کوچیک دارم به کوچیکه شیر میدم عادت هم داره از نوزادی صندلی ماشین مینشست.پدرشوهرم ماشینشو نمیاره خودشون بخش میشن تو ماشین بچه هاشون

من مجبورم بیام عقب صندلی ماشین بچه رو بردارم اینم مدام از سرو کولم بالا میره مدام شیر میخواد.تازه خواهرشوهرمم اون بچه اش که همسن بچه بزرگم هس میفرسته ماشین ما

یا گاهی میگه شما اینو ببرینش ما بعد میایم

عقب با سه تا بچه دیونه میشم هی باید خوراکی بدم اب بدم

شیر بدم وقتی بچم بغلم میخوابه کمرم وا میره دو تیکه میشه

دوس دارم بچم صندلی ماشینش بشینه 

خودم اگه قراره برم سفر حداقل یه موزیک گوش بدم ریلکس کنم

این کارهارو که تو خونه ام میکنم

پس سفر حداقل یکم تو ماشین راحت باشم به شوهرم میگم من نمیتونم اینجوری بیام راه دور رو خیلی ناراحت میشه میگه تو زورت میاد بابام بیاد تو ماشینمون

حالا اون یه بچه چیکارت داره

ولی بخدا اصلا نمیتونم حق با کیه کی میتونه منو درک کنه،

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من درکت میکنم. لذت سفر نصفش به مسیرشه. اینکه مسیرش زهرت شه که سفر نیست. کنسلش کن مسافرتو اگه میتونی.

چون بچه بزرگم خیلی دوس داره میگم بزرگ البته ۴سالشه

بخاطره اون میرفتم ولی الان دیگه نمیتونم

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲
2728
پس صندلی ماشینو واسه چی خریدین؟ یکی از کاربرداش واسه سفره دیگه شوهرتو متقاعد کن بچه و خودت اذیت می ...

شما اصلا متوجه نشدی فکر کنم

خب صندلی ماشین عقب باشه فقط یک نفر جا میشه عقب

دوتا بچه دیگه رو کجا بذارن بشینه😐

❌اگه به اسم کاربریم گیر بدی یعنی خوده خری🫤 ❌       اگه اون لحظه خوشحال بودی……پس پشیمونی نداره/.      پایان های تلخی را باید تجربه کنی تا به دوام نداشتن چیزهای زیبا ایمان بیاوری.       تذکر مهم:اگه تو یک تاپیک دارم تیکه پاره ت میکنم تو یک تاپیک قربون صدقه ت میرم…دادا خداوکیلی به اسم کاربریا دقت نمیکنم فکر نکنی دوقطبی ام؛خودتو …نکن برام❤️😁.    

اوم بچه رو دک باید بکنی

بگو مسیولیت داره تو راه خدا نکرده تصادف کنیم بچه چیزیش بشه مقصر تویی و مامان باباش یقه تو رو مبگیرن بگو من این همه بچه رو نمیتونم کنترل کنم کمک لازم دارم اگه هم اومد خودت وسط بشین دوتا بچه بزرگ رو از همدیگه دور بذار شلوغی نکنن به اون بچه هم رو نده هی لگو بشین شلوغ نکن سرت میخوره شبشه تکیه بده ترمز کنه میپری بیرون یه کاری کن بچه خودش بره

یا به خواهرشوهرت رک بگو با چندتا بچه نمیتونم 

همه شون شلوغ میکنن از سرو کول هم بالا میرن این نوزاد هم گریه میکنه باشلوغی اونا  مسیر رو جدا باشن بچه ها اونجا رسیدیم هرچقدردلشون میخواد بازی کنن

اوم بچه رو دک باید بکنی بگو مسیولیت داره تو راه خدا نکرده تصادف کنیم بچه چیزیش بشه مقصر تویی و ماما ...

درسته ممنونم

2738
چون بچه بزرگم خیلی دوس داره میگم بزرگ البته ۴سالشه بخاطره اون میرفتم ولی الان دیگه نمیتونم

همیشه کوتاه نیا‌ جلوش. این تجربه منه. منم شوهرم گیر داده با مامان باباش بریم سفر. دقیقا به همین دلیل که باید عقب بشینم و پاهام بشکنه کل مسیر گفتم نمیام.

منم بُودم دوست نداشتم به نظرم  به خصوص اينكه بچه ي ديگران حرف و گفتگو هم توش هست

اره بچه هام حرف گوش میدن اون که میاد دیکه کنترل نمشن

اره بچه هام حرف گوش میدن اون که میاد دیکه کنترل نمشن

كلا رسيذگي به بچه سخته ، با بچه شيرخوره عقب ماشبن اونم جاي تنگ واقعا رو اعصابه 

همسرتون بايد درك كننن متاسفانه موضع ميگيرن 

من كلا از مسافرت با ماشبن خيلي بدم مياد با اينكه بچه اي تو كار نيست ولي واقعا خسته كننده اس

لطفا درخواست دوستي ندين ، با احترام اهل چت نيستم🌹
شما اصلا متوجه نشدی فکر کنم خب صندلی ماشین عقب باشه فقط یک نفر جا میشه عقب دوتا بچه دیگه رو کجا بذ ...

دوست عزیز من خودم صندلی کودک دارم تو ماشینم

بهش گفتم پس صندلی ماشینو واسه چی خریدید؟ واسه اینکه تو سفر هم استفاده کنید پس شوهرت باید بفهمه صندلی رو باز نکنه و کسی رو اضافه نیاره

دوست عزیز من خودم صندلی کودک دارم تو ماشینم بهش گفتم پس صندلی ماشینو واسه چی خریدید؟ واسه اینکه تو ...

من متوجه تون شدم عزیزم ممنونم

این سفربااعمال شاقست  من دخترم ۲سالش بودمیخواستیم بریم راه دوریه تعارف کوچیک اززبون پسرم زدم که بیان روهواقاپیدنش منم به بهونه ی اذیت کردن دخترم لغوش کردم والله ادم کلی پولم خرج کنه خسته ترم بشه

2706