2737
2739
سلام مامانا,وقتتون بخیر.یه سوال داشتم,ممنون میشم جواب بدید.هفته سی هستم.از دیروز خودم خیلی احساس ضعف دارم,چندبار شربت درست کردم خوردم,اما بازم احساس ضعف میکنم.حرکات نی نی هم خیلی کم و ضعیف شده.تا دو.روز قبل یسره بازیگوشی میکرد و میچرخید.لگد میزد,هد میزد.همش ورجه وورجه میکرد,اما از دیروز همش یه گوشه جمع میکنه خودشو.شیرینی هم خوردم فقط یکی دوتا ضربه ضعیف زد.قبلنا دستمو میذاشتم روش یکم فشار میدادم که حس کنه سریع عکس العمل نشون میداد.اما از دیروز نه.نمیدونم چیکار کنم.نگرانم.خطرناکه خدای نکرده ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
هرچی میشه میگن برو دکترت ببینه.صبح نتیجه آزمایش بردم همینو گفتن.اصلن یادم نبود نی نی رو بگم.الان یهو ترس افتاد به دلم.خیلی دعام کنین. تو شهرستانهای کوچیک بیمارستانها بدرد نمیخورن.اکثرا سونو هم ندارن.یا فقط صبحها یه ساعت مشخصی سونو انجام میدن.ویزیت متخصص هم فقط یه ساعت صبح دارن.
یعنی اگه چهارشنبه ظهر به بعد یه مشکلی پیش بیاد دستت به هیچ متخصصی نمیرسه.مطبها تا عصر شنبه تعطیلن.ویزیت بیمارستانم نمیان تا شنبه صبح.تو میمونی با سونوی داغون چندساعته بیمارستان دولتی که نرفتنش بهتر از رفتنشه
ولی زیادم نگران نباش نی نی همینطوره گاهی زیاد تکون میخوره گاهی کم.با روغن زیتون یا وازلین شکمت رو چرب کن
مبادا بدوزی نگاه دلت رابه مردم...که بازار یوسف فروشی دراین دوره بد شدیدا گرفته
عزیزم رفته رفته حرکت جنین کمتر میشه چون جاش کم میشه برامنم همینطوری شده بود رفتم nst که گفتن مشکلی نداره واز ماه ۸هم خودشو سمت چپم جمع میکنه پس به خودت استرس نده فقط برای اینکه خیالت راحت شده برو زایشگاه بگو حرکاتش کم شده که خدایی نکرده مشکلی نباشه نیاز باشه میفرستنت سونو انشالله مشکلی نیست.ضعف هم طبیعیه جنین بزرگتر که میشه انرژی بیشتری از تو میره ومدام ضعف میکنی خودتو بیشتر تقویت کن وبه خودت خوب برس
مهربونم اگه دوست داشتی برای ارزوی پسرکم   که داشتن خواهر و برادر است با آمینی مهمونمون کن مهربونم❤
ممنونم خاهرای گلم,رفتم بیمارستان بخش زایمان,صدای قلبشو گوش دادن و گفتن قلبش منظمه و مشکلی نداره.,ولی حتما عصر برو پیش دکتر خودت.الانم اومدم مطب,هنوز دکترم نیومده.التماس دعا
2706