2733
2734
عنوان

بعد پنج سال برای اولین بار از شوهرم کتک خوردم، باردارم. میشه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 2508 بازدید | 156 پست
وقتی اون بچه رو دعوا میکنه بهتره شما طرفداری بچه رو نکنی عزیزم
خدایا چرا هدیه‌ای که بعداز ۹سال انتظار بهم دادی رو پس گرفتی؟خدایا یعنی منو لایق ندونستی؟خدایااا خستم،خیلی خستم..به منم نظری کن😔💔💔
آخی خدا حفظشون کنه ان شاالله دیگه پیش نیاد
فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب زدی بعدشم خوردی. ولی اشتباه کردین جفتتون. برای اینکه ذهن بچه اتون خراب نشه.سریع آشتی کنین به بچه ات هم بگو داشتیم با بابایی بازی می کردیم. ی چیزی بگو بچه ذهنش خراب نشه توروخدا
حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
حالا اینارو ول کن. دوقولو بزرگ کردن خیلی سخته؟؟
حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
2731
جالبه هر وقت تو تاپیکای اینجوری رفتم یه عده گفتن تو عم میزدیش,چرا کوتاه اومدی.... حالا همونا دقیقا یادمه کدوم کاربر !!!!اومده میگه چرا زدیش!!!!! نتیجه اینکه اینجا فقط برای وقت تلف کردن و گاهی بچهداری و اشپزی خوبه نه درد دل و راهکار گرفتن
چقد بد عصبانی شدین یه کاری کردین تموم شده کشش ندین عزیزم که بدتربشه عزیزم
بعد1سال و 1ماه انتظار بالاخره خدا فرشتشو گذاشت تودلم خدا خودتم مواظبش باش خدایا ممنونتم🙏🙏🙏
سوگلی جان منظورت منم دیگه اینجا تاپیکِ شماس و مخاطبِ من شمایی؟؟؟؟اگر آره من برم پستم رو پاک کنم اما در کل چه همسر ایشون چه همسر من چه هر مردی که دستش هرز باشه نیاز به درمان داره و نرمال نیست
چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
مامان پارسا راه حل دیگه ای به ذهنم نرسید