2733
2734

من کلا شبا خوابم نمی‌بره هر چقدرم که خسته باشم

دوس دارم مثلا این موقع سر یه کاری باشم تا صبح ساعت ۸ . ۹ بعد بیام بخوابم

ولی فقط بیمارستان این موقع بازه که من روحیه شو ندارم

شما کاری میشناسین توی این تایم؟

من همیشه قصه ی عشقو میگم ... ولی تنها یارم این سازِ منه ... عمرِ عاشق بودنم چقد کمه ... آخرش آخرِ آوازِ منه ... آخرش آخرِ آوازِ منه 🎶🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گلی شرکت تولیدی هستن که ۲۴ ساعته کار نیکنن ادما داخلش بستگی داره دنبال چه کاری باشی من خودم ۵ سال شبا توی شرکت تولید کیک کار میکردم کارگری روزا هم مشغول دانشگاه و مدرسه و خوابو ... بودم 

2731
شرکتا الان دارن خانم شیفت شب  من رفیقام میرن همین شرکت کروز تو کرج

واقعا؟

ولی خب من تهرانم کرج چطور برم؟

من همیشه قصه ی عشقو میگم ... ولی تنها یارم این سازِ منه ... عمرِ عاشق بودنم چقد کمه ... آخرش آخرِ آوازِ منه ... آخرش آخرِ آوازِ منه 🎶🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦
گلی شرکت تولیدی هستن که ۲۴ ساعته کار نیکنن ادما داخلش بستگی داره دنبال چه کاری باشی من خودم ۵ سال شب ...

اسم شرکت چی بود؟

تهرانی؟

واقعا؟ ولی خب من تهرانم کرج چطور برم؟

خب تو تهرانم هست تازه بیشتره تا کرج 

تو این سایت های استخدام نگاه کن 

ولی خب کارش یکم سخته ولی حقوقش خوبه دوستام الان ده تومن میگیرن عیدی و مزایا ام‌ دارن و سرویس

2740