2733
2734
عنوان

تاپیک مامانای فعال و باروحیه بهمن 94.

| مشاهده متن کامل بحث + 11346 بازدید | 12899 پست
بچه ها من گیج شدم یا تیکر شما اشتباهه یا مال من. من اخرین پریم 9 اردیبهشت بود.الان 9 هفته و 5 روزمه.و 29 هفته و 6 روزم مونده. حالا زهرا اخرین پریش 3 اردیبهشته پس چطور تیکرت 29 هفته و 5 روز مونده. لیلا هم اخرین پری 7 اردیبهشت و تیکرش 29 هفته و سه روز و الان هفته 12؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

باشه مامان هلی حتما میام میگم البته چهارشنبه هفته بعد میرم. فرانک جون دکترم بهم گفت برو زود وقت بگیر .نمیدونم یه ماهه وقت میدن یا زودترم میدن.ساعات کاری شون هم از 1بعدازظهر تا 7 هس ضمنا حضوری باید وقت بگیری
فاطمه زهرای عزیزم عاشقتم مامان
زمان سونوی ان تی از هفته 11 تا 13 هستش. حالا این هفته هارو باید از روی اخرین پری حساب کنیم یا سونویی که اول رفتیم؟ اخه سونویی که من رفتم پنج روز کتر از پریم نشون داد. ج بدید لطفا
فرانک جون من 18 خرداد رفتم سونو گفت 6هفته و4 روزت هست با این حساب من الان 10هفته و 3روزم هست ،پنج شنبه کامل 11هفته میشم و هفته بعد پنج شنبه 12 هفتم تمومه
فاطمه زهرای عزیزم عاشقتم مامان
2706