2752
2734
عنوان

اگر دلتون از کسی یا چیزی گرفته بیاین...

| مشاهده متن کامل بحث + 282 بازدید | 63 پست
دقیقااا همین حرف شما رو اولش میزدن ولی کلا تغییر کردن گاهی اوقات میگن اشکال نداره ولی همینکه میخایم ...

الان هنوز عادت نکردن خانوادتون و فکر میکنن اگر بگن شاید شما برگردین به چادر ، برای همین میگن

اما وقتی بفهمن روی تصمیمتون و سبک زندگی جدیدتون موندید کم کم فراموش میکنن و چیزی نمیگن ، درست میشه ایشالاا

کاربری دست دونفره..من و دوستم
الان هنوز عادت نکردن خانوادتون و فکر میکنن اگر بگن شاید شما برگردین به چادر ، برای همین میگن اما وق ...

بله درسته...

انشاءالله ک درست شه واقعا خسته شدم از حرفاشون

میشه به نیت ازدواجم یه صلوات بفرستی عسلم؟🥺💛
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کارتون عالیه، کسایی که ما رو اذیت میکنن هیچوقت اگر خدایی نکرده اتفاقی برامون بیوفته حتی سراغی از ما ...

دقیقا تنها کسی که نمیتونم ببخشمش همسرمه هر کاری میکنم با خودش رفتارش حتی قیافش کنار بیام نمیشه اصلا من سرشار از انرژی مثبتم اما وقتی این مردو میبینم انگار شروع میکنه به خوردن انرژی من 

امیدوارم روزی با این ادم هم یا کنار بیام یا کنارش بگذارم

دقیقا تنها کسی که نمیتونم ببخشمش همسرمه هر کاری میکنم با خودش رفتارش حتی قیافش کنار بیام نمیشه اصلا ...

عزیزم امیدوارم خدا کمکتون کنه و بتونید راحت کنار بیاین و روزهای سرشار از ارامش رو بگذرونید❤🙏

کاربری دست دونفره..من و دوستم
2731