2733
2734
عنوان

از فرق گذاشتن مادرتون ناراحت نمیشین من دارم دق میکنم دارم میسوزم.

| مشاهده متن کامل بحث + 721 بازدید | 66 پست
خدایی چطور کنار میای؟ من که داغون و روانی میشم با اینکه کلا جداهستم و خودم دوتا بچه دارم

چون دیدم فایده نداشت حرص خوردنم فقط خودم عذاب میکشیدم  چه کاریه این همه سال زندکی ب خودم تلخ کرده بودم وقتی اون عوض نمیشه 

صحبت کن جیغ و گریه ک راه حل درستی نیست 

من سردردای وحشتناکی میگیرم رفتم دکتر گفت نشونه خوبی نییست باید ام ار آی بدی گفتم رفتم دکتر اینجوری گفته گف خب به درک چیکار کنم😭😭😭

در انتظار ارامش . .♡️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من سردردای وحشتناکی میگیرم رفتم دکتر گفت نشونه خوبی نییست باید ام ار آی بدی گفتم رفتم دکتر اینجوری گ ...

رابطه ات با مادرت چطوره؟

منظورم اینه حرمتا بینتون شکسته؟

باهاش کل کل میکنی و سرش داد میزنی؟

رابطه ات با مادرت چطوره؟ منظورم اینه حرمتا بینتون شکسته؟ باهاش کل کل میکنی و سرش داد میزنی؟

نه باهاش خوبم وقتی فرق میذاره گریه میکنم و داد میزنم من صبا تا شب گاهی سرکارم حتی یه زنگ نمیزنه ولی خاهرم براش هفت جور نهار میپزه

در انتظار ارامش . .♡️

مامان من شدیدا پسر دوسته..حتی چندین بار تو جمع خونوادگی ب زبون اوورده ک داداشمو بیشتر دوس داره..

و خیلی زیاد بینمون فرق میزاره ک من تا مغز استخونم میسوزه اما ب رو خودم نمیارم

از خدا میخوام کسی و بزاره توو زندگیت که بشه آرام جانت که یادت بره همه بی مهری هارو‌ ❤️

بارالها تو منزهی تو نوری ،به جز تو پناهی نیست ،پناهمان باش در این سرگردانی 🤲🏻لطفا برای اینکه خدای الرحم الراحمین بهم عنایت کنه برام صلوات بفرستید 🌹ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ 🌹
من سردردای وحشتناکی میگیرم رفتم دکتر گفت نشونه خوبی نییست باید ام ار آی بدی گفتم رفتم دکتر اینجوری گ ...

اروم باش اول یکم بعد میبینی بازم با حرف اهمیت نداد دیگ ولش کن خودت واجب تری سلامتیت واجب تره

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍
2706