2733
2734
عنوان

مامانا و باردارای عزیز میشه بیاین خواهش میکنم🌺

| مشاهده متن کامل بحث + 81 بازدید | 20 پست
قربانت  یه دیوت  درم هفت سالیه

ماشالله خدا حفظی بکه😘😘

إِلَهِي وَ رَبِّي مَنْ لِي غَيْرُكَ(خدایا غیر از تو، من کیو دارم....؟) ممنون میشم واسه سلامتی ❤ نی نیم ❤صلوات بفرستین🙏عکس پروفایلمو عوض نکردم چون با اینکه سخت بود ولی دلم واسه لحظه به لحظه بارداریم تنگ شده🤰 👈👶🤱
نه ولا ساوه ام  .بخدا اطلاع از دکترای اونجا ندارم خودمم دوس دارم بیام  کرمانشا  زایما ...

به سلامتی ایشالا 

منم ماندم 

برا دخترم تحت نظر پارساپور بودم خوب بود ولی خیییییلییییی شلوغ و کلافه کننده اس

خوم کرمانشانی فارسی نیه زاااااااانم....🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ماشالله خدا حفظی بکه😘😘

قربانت عزیزم 

ایشالا به سلامتی زایمان کنی و نی نی رو بغل کنی 

خیلی خوشحال شدم 

مرسی آمدی😘😘😘😘😘

خوم کرمانشانی فارسی نیه زاااااااانم....🥰
به سلامتی ایشالا  منم ماندم  برا دخترم تحت نظر پارساپور بودم خوب بود ولی خیییییلییییی شل ...

سلامت باشی. از اشنایی کسی بپرس انشالله دکتر خوبی معرفی میکنن 

إِلَهِي وَ رَبِّي مَنْ لِي غَيْرُكَ(خدایا غیر از تو، من کیو دارم....؟) ممنون میشم واسه سلامتی ❤ نی نیم ❤صلوات بفرستین🙏عکس پروفایلمو عوض نکردم چون با اینکه سخت بود ولی دلم واسه لحظه به لحظه بارداریم تنگ شده🤰 👈👶🤱
قربانت عزیزم  ایشالا به سلامتی زایمان کنی و نی نی رو بغل کنی  خیلی خوشحال شدم  مرس ...

قربانت نازار همچنین .انشالله خوش قدم و خوش روزی باشه