2733
2734

شخصی گوشی نداره زیر۱۵سالشه. یه چیزایی توگوشی مامانش دیدم و ولی یجور پیچوند و قضیه رو خوابوند،،،چندوقت پیش گوشی مامانش دستم بود گالری میدیدم یهو گفتم سطل آشغالی کجاست خالی کنم که تو سطل آشغالی اسکرین شات پیامهاشون دیدم اول باورنکردنم گفتم شاید برا دوستاشه که دیدم ن تو چت اسم خود دختره رو گفته مطمئن شدم خودشه و دوست پسر داره و انگار چندبار هم تو راه اومدن ب خونه من همون دیدن ،وای سوختم آخه پسره حرف بدی نزده بودا چند بار گفته بود فلانی م م ه میخام ببینم میگیرمو اینا 

کل پیامهارو خوندم 

بعد پاکشون کردم

رفتم روبیکاشم پیدا کردم دیدم بعله هنوز در حالت چت هستن(سری قبلی هم روبیکاشو دیدم و قضایاش لورف ولی منو پیچوند)و هنوز روبیکا داره

حالا چکارکنم؟؟چجور باهاش حرف بزنم؟؟؟

چندبار گفتم آدم ب جنس مخالف رفیق نمیشه نمی ارزن همشون سواستفاده میکنن،دخترباید غرور و وقترشو حفظ کنه

حالا نمدونم چ کنم چجور رفتارکنم،

فقط. روبیکا و وصل کردم پسره رو بلاک کردمو پاک کردم،پیامها و کانالهای چرتشو پاک کردم،ب مامانش دادم گوشیو گفتم روبیکاداره بش گوشی نده امتحانش تموم شن،چیری نگفتم بدونه چون خاستم خودم با دختره حرف بزنم

اگه ازم بپرسن مهم ترین چیزی که توزندگی یادگرفتی چیه؟میگم اگر هرجای زندگی حالت با کسی یا چیزی خوی نبود ترکش کن...میگم هیچ چیزی توزندگی مهم ترازحال خوبت نیس...

بنظرم حرف زدنت هیچ فایده ای نداره مخصوصا با این گاردی که داری

کسی که کاریو بخواد انجام بده میده ختی بدون گوشی

یادمه دوستم میرفت خونه دوستش در حالی که ماماناشون هم خونه بودن و از پنجره میپرید بیرون میرفت دوس پسرشو میدید

منع کردن قضیه رو بدتر میکنه

یه روی توی یه نقطه ای از زندگیت قرار میگیری و برمیگردی به سختی های پشت سرت نگاه میکنی، میبینی تو باید این سختی هارو میکشیدی، باید از این درد ها عبور میکردی ، باید این اتفاق ها میوفتادن تا تو به جایی که الان هستی برسی❤️🌸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حرف زدن فایده نداره

تا خودش ضربه نخوره نمیفهمه

اولین دلخوشی زندگیم💕مادرم💕پلان اول ؛ دیشب همه چیز به ‹ مو › رسید پلان دوم ؛ صبح معجزه شد و ‹ مو › پاره نشد ± دو ساعت بعد از معجزه ، مامانِ بی‌خبر از اتفاقات اخیر ، برای احوال پرسی زنگ زد و گفت : ‹ دیشب کلی دعات کردم💛'💎 ›دومین دلخوشی زندگیم💕 پدر و برادر جانم 💕 با قلب مهربونشون  و خوبی های بی منت 🌈🦋‌‌ سومین دلخوشی زندگیم اومدن مردی تو زندگیم که منو با تمام بچگیام بزرگ کرد 🌱و کنارش بدون هیچ ترسی خود واقعیمم🙃 .آدم امن زندگی من🫂❤️ می‌گفت هرچقدر دل‌چرکین باشم ازت ولی دوست‌داشتنت هنوزم به دریا وصله.💙 در دل و جان خانه کردی عاقبت ...❤️🌈 خدایا شکرت بابت همه چی 💛💛 
2742
وا چیکار داری تو اخه 

خواهرمه

اگه ازم بپرسن مهم ترین چیزی که توزندگی یادگرفتی چیه؟میگم اگر هرجای زندگی حالت با کسی یا چیزی خوی نبود ترکش کن...میگم هیچ چیزی توزندگی مهم ترازحال خوبت نیس...

سن بدیه، اما میتونی تبعات اینکار و دوستی تو این سن رو بهش بگی و از خطرات و آسیبهایی که ممکنه تهدیدش کنه، تا آگاه بشه، چون بچه ان، و هیجانی عمل میکنند...

عضو سازمان نظام روانشناسی، روان درمانی و مشاوره اختلالات فردی( افسردگی، وسواس، اضطراب و..) و مسائل و مشکلات بین فردی و روابط، مشاوره پیش از ازدواج. اجرا و تفسیر تستهای تخصصی روانشناسی. مشاوره آنلاین و حضوری. 
حرف زدن فایده نداره تا خودش ضربه نخوره نمیفهمه

میدونم،حداقل نره ظرفو ببینه،سواستفاده کنه چی؟

خنگه این دختره

یهو آدرس خونرو بده یارو‌بیاد آبروریزی چی؟

خونه ک‌مال مادرم نیس,مادربزرگم  توساختمونه منتظره آتو هست خوشم ب پوشش دختره گیر میده

2740
کاش قبل از اینکه پشیمون بشه اشتباهشو بپذیره چون سنش واقعا کمه

چجور با صحبت بهش بفهمونم؟؟؟

میدونم،حداقل نره ظرفو ببینه،سواستفاده کنه چی؟ خنگه این دختره یهو آدرس خونرو بده یارو‌بیاد آبرور ...

عزیزم الان دوره اینجور آبروریزی گذشته 

که طرف بیاد در خونه و این حرفا 

بعدم چه طور سو استفاده کنه ؟ پسره مگه مکان داره ؟ خواهرت مگه آزاده که تایم طولانی هر جا بره ؟

نهایت میتونی یواشکی خودت گوشیشو چک کنی که بندواب نده 

یا طرح دوستی بریزی باهاش که بیاد همه حرفاشو بهت بزنه و قبلش باهات مشورت کنه 

اولین دلخوشی زندگیم💕مادرم💕پلان اول ؛ دیشب همه چیز به ‹ مو › رسید پلان دوم ؛ صبح معجزه شد و ‹ مو › پاره نشد ± دو ساعت بعد از معجزه ، مامانِ بی‌خبر از اتفاقات اخیر ، برای احوال پرسی زنگ زد و گفت : ‹ دیشب کلی دعات کردم💛'💎 ›دومین دلخوشی زندگیم💕 پدر و برادر جانم 💕 با قلب مهربونشون  و خوبی های بی منت 🌈🦋‌‌ سومین دلخوشی زندگیم اومدن مردی تو زندگیم که منو با تمام بچگیام بزرگ کرد 🌱و کنارش بدون هیچ ترسی خود واقعیمم🙃 .آدم امن زندگی من🫂❤️ می‌گفت هرچقدر دل‌چرکین باشم ازت ولی دوست‌داشتنت هنوزم به دریا وصله.💙 در دل و جان خانه کردی عاقبت ...❤️🌈 خدایا شکرت بابت همه چی 💛💛 
عزیزم الان دوره اینجور آبروریزی گذشته  که طرف بیاد در خونه و این حرفا  بعدم چه طور سو اس ...

همین ک یهو بخاد بهش دست بزنه برام عذاب اوره

همین طرح دوستی چجور بریزم؟

چجور با صحبت بهش بفهمونم؟؟؟

اگه پسره رو می‌شناسی با پسره حرف بزن بگو دست از سرش برداره 

و اگر نمیشناسی و میخوای غیرمستقیم با خواهرت صحبت کنی بنظرم از عواقب این کارا براش بگو،که مثال عاقبتش اینه و فلان

یا اینکه اگه مدرسشون مشاور داره از اون بخواه با بچه ها صحبت کنه

No signature 
همین ک یهو بخاد بهش دست بزنه برام عذاب اوره همین طرح دوستی چجور بریزم؟

خودت چند سالته ؟ 

براش وقت بذار بهش محبت کن 

دوتایی باهم بیرون برید کم کم حرف از دهنش بکش بیرون بذار باهات احساس راحتی کنه 

حس امنیت که تو قرار نیست به مامان باباتون چیزی بگی 

فکر کنه که تو دوستشی و پایه ای 

که حتی اگه خواست بره سر قرار بهت بگه قبلش 

اگه پسره رو می‌شناسی با پسره حرف بزن بگو دست از سرش برداره  و اگر نمیشناسی و میخوای غیرمستقیم ...

واینکه سعی کن خودتو بهش نزدیک کنی که باهات احساس راحتی کنه و حرفاشو روراست بزنه بهت

No signature 
2706