2737
2734

یه دوستی دارم اسمش آتنا بعد ما یه قرار گذاشتیم با همسر اون و همسر من ۴ تایی رفتیم بیرون شام خوردیم میخاستیم همسرامونو آشنا کنیم ک رفت و آمد داشته باشیم با دوستم راحتم خوبیم بعد این عروسیشه کارت دعوت دادن برامون

انگار اینا رسمشونه یه روز حنای عروسه روز بعدش برا داماد حنا میگیرن

بعد روز سومم عروس برون

بعد ما داشتیم حرف میزدیم گفتم وای من حالا چی بپوشم دو روز(برای حنای خودش شام دعوتم کرده برای حنای داماد کارت دادن)گفت هم ن یه روز حنای من بیا ک لباسم یدونه استفاده کنی😑😑😑😑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب

جوونیمون فدای پسرات 😍😍😍یا فاطمه الزهرا                   پسر اسم پدر رو حفظ میکنه♥️♥️♥️♥️♥️♥️اما دختر خود پدر رو حفظ می‌کنه 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰 ب امیدی روزی ک انقدررررر پولدار بشم تا بتونم دختر دار بشم 😍
2728
بعد روز سومم عروس برون بعد ما داشتیم حرف میزدیم گفتم وای من حالا چی بپوشم دو روز(برای حنای خودش شام ...

خوب فقط یک شب دعوتت کرده همون یه شبو برو  احتمالا اون روز بیشتر فامیلای داماد هستن اینا مهمون کمتر دارن

2738
اهان پس بگو همسرم بدون من جایی نمیره . کلا از اینجور دوستیایی خوشم نمیاد که طرف مقابلت یجوریه و راحت ...

کاش مثلا رک میگفت نیا من درک میکردم اصلا یجوری انگار مثلا راضی نیس برم

2706