2752
2734
پمپ درد چیه؟ یعنی طبیعی بهتره؟ من موندم چ کنم

پمپ درد رو درخواست میدی برای دردای بعد از جراحی اگه نباشه زمین و چنگ میزنی از درد 

ببین من هم تجربه طبیعی دارم هم سزارین 

طلیعی هم درد داره خیلی زیاد اما بنظرمن هزاربار از سزارین بهتره 

الانم که زایمان طبیعی بدون درد با اپیدورال هست اصلا نمیفهمی 

من گول تبلیغای الکی کاربرای اینجارو خوردم رفتم سزارین 

شما ببین لگنت چطوره میتونی طبیعی بیاری با دکترت مشورت ک بیمارستان خوب انتخاب کن که اپیدورال داشته باشه مامای همراه هم بگیر ولی اول مطمئن شو که میتونی طبیعی بیاری کلاسای زایمان طبیعی هم برو که آمادگی داشته باشی

زهد ریایی،جهل مقدس...
پمپ درد رو درخواست میدی برای دردای بعد از جراحی اگه نباشه زمین و چنگ میزنی از درد  ببین من هم ...

منم بچه دومم رو طبیعی ب روش اپیدورال (بی حسی از کمر) دنیا اوردم کلا دوساعت بعد وضع حمل کردم

زندگی  زیباست   ای زیبا    پسند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

پمپ درد رو درخواست میدی برای دردای بعد از جراحی اگه نباشه زمین و چنگ میزنی از درد  ببین من هم ...

خیلی ممنون اپیدورال چیه؟

من یکم بواسیر دارم موندم چ کنم

بابای مهربونم دلم برات لک زده یک سال شد که رفتی😭😭تا تولدت چند روز مونده همیشه من برات تولد میگرفتم وقتی کوچیک بودم ‌از مغازه کیک میگرفتم روش کبریت میزاشتم روشن میکردم برات یکم بزرگ شدم یاد گرفتم برات کیک بپزم و روش شمع و کبریت روشن کنم و تو میخوردی و میگفتی وای چه خوشمزست،بعد عروسیم دیگه برات شیرینی خریدم آوردم چون تو کیک خامه ای دوست نداشتی،حالا چه کنم برای کی،کجا تولد بگیرم.....😭😭😔برای شادی روح بابام صلوات،الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
منم بچه دومم رو طبیعی ب روش اپیدورال (بی حسی از کمر) دنیا اوردم کلا دوساعت بعد وضع حمل کردم

خوب بود یعنی

بابای مهربونم دلم برات لک زده یک سال شد که رفتی😭😭تا تولدت چند روز مونده همیشه من برات تولد میگرفتم وقتی کوچیک بودم ‌از مغازه کیک میگرفتم روش کبریت میزاشتم روشن میکردم برات یکم بزرگ شدم یاد گرفتم برات کیک بپزم و روش شمع و کبریت روشن کنم و تو میخوردی و میگفتی وای چه خوشمزست،بعد عروسیم دیگه برات شیرینی خریدم آوردم چون تو کیک خامه ای دوست نداشتی،حالا چه کنم برای کی،کجا تولد بگیرم.....😭😭😔برای شادی روح بابام صلوات،الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
کجاش وحشتناک بود میشه بگی من ب کمکت نیاز دارم

از فشار روی قفسه سینه برای پایبن اومدن بچه بگیر تا راه رفتن اول که دقیقا عین مرگ بود برای من دردش اتقدر زیاد بود که دلم میخواست اون لحظه بمیرم 

بعد که میایی خونه هم باید شیاف استفاده کنی تا بتونی بشینی یا پاشی تا سرویس بری

تو زایمان طبیعی فوقش چندساعت درد هست ولی سزارین یک هفته باید درد تحمل کنی بعد به مرور کم میشه 

زهد ریایی،جهل مقدس...
از فشار روی قفسه سینه برای پایبن اومدن بچه بگیر تا راه رفتن اول که دقیقا عین مرگ بود برای من دردش ات ...

بنظرت با بواسیر میشه طبیعی اورد

خیلی ممنون اپیدورال چیه؟ من یکم بواسیر دارم موندم چ کنم

امپوله تزریقی تو سرم یا با سرنگ اصلا دردای زایمان رو نمیفهمی 

بهت گفتم عزیزم خوب فکر کن و حتمااااااا از دکترت حسابی مشاوره بگیر شرایطتو بگو تا بهترین انتخاب رو داشته باشی

زهد ریایی،جهل مقدس...

آفرین خوشبحالت 

کاش منم همینکارو میکردم و جنایت سزارین رو در حق خودم نمیکردم هیچ وقت خودمو نمیبخشم رفتم ۳۰تومن هزینه کردم که خودمو شکنجه بدم 

زهد ریایی،جهل مقدس...
آفرین خوشبحالت  کاش منم همینکارو میکردم و جنایت سزارین رو در حق خودم نمیکردم هیچ وقت خودمو نمی ...

اره ما کلا فامیلن با سز مخالفیم مگر در شرایط حاد که دورازجون جون بچه در خطر باشه. زنداییم عروس و دوماد داره هنوز وقتی میشینه سبزی بشوره ردش میکه میسوزه.

زندگی  زیباست   ای زیبا    پسند