2777
2789

مامانا دخترم سنجشش وقبول شده اونجام گفتن قبول شده ونمره شم خوبه فقط اشتباهی به جا مثبت زدن منفی ،من الان رفتم سایت دیدم نوشته باید یه بار دیگه سنجش بده میتونم فردا برم پایگاه سنجش درستش کنه

برو حتما

میشه برای شادی روح مهتابم (خواهرم که جوون و پر از آرزو از دنیا رفت )صلوات بفرستید 💔                                          دختر فرفریم سه ساله شدی 👧  میدونی که قشنگترین اتفاق زندگیه منو و باباتی من همه چیتو دوست دارم حتی وقتی میری بغل بابات و دیگه منو یادت میره 🤕 حتی وقتی که باهام لج میکنی میشینی جیغ میزنی و از حرص قرمز میشی 😕 حتی وقتی که من حواسم نیست یهو جیم میشی و بعدش میبینم ت ر زدی به جایی / حتی وقتی گریه میکنی و بغلت میکنم باحرص موهامو میکشی / شاید ی روزی بزرگ شدی و این سایت باشه و بیای امضامو ببینی 😐  مادر یعنی: همه دردات مال من/       یاخچی که وارسان ♡                     دکتر انوشه راست میگه که : گیریم عذر خواهی کردی برای حرفی که زدی با ذاتی که آشکار شد چه میکنی /؟!

اره برو ،

چه امسال همه مشکل سنجشی دارن ای بابا

چشمانت جای دگر بود و غمت کنج دلِ مـا...  من آن دیوانه ی دیروزم امٓا بُـردبار..  کاربری دست۲نفره یه خانوم خونه و یه دخترِ خونه😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره برو ، چه امسال همه مشکل سنجشی دارن ای بابا

به خدا دیونه شدم تا الان دوبار رفتم یه بار زده مشکل پوست ومو یعنی شپش🫥بعد گفتم خانوم من خودم تو بهداشتم یعنی نمیدونم بچم شپش داره