2737
2734

سلام دوستان وقت بخیر. من فردا موعد پریودمه اگر نشدم امکان داره انتقالم مثبت باشه یا اینکه بخاطر استفاده از شیاف پروژسترون تا قط کردنش پریود نمیشیم و ربطی به بارداری نداره.؟ اگر فردا پریود نشدم می تونم روز بعد برم آزمایش یا طبق گفته ی پزشکم روز سه شنبه صبح برم؟ حالات پریودی خفیف هم دارم. مثل چند روز قبل شدید نیست. عزیزانی که تجربه دارن میشه لطفا راهنمائی کنن. 

من به هیچ مادری حسود نیستم فقط یک زنم.. یک زنم با احساس های مادرانه.. دلم میخواهد دختری داشته باشم با موهای فرفری با پیراهنی عروسکی و کفش هایی صورتی.. روزی هزار بار مرا مادر صدا کند و من هر بار بیشتر برایش بمیرم.. جان مادر من در انتظار آمدن توام.. ایمان دارم که می آیی.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من همون روز که باید میشدم بی‌بی چک زدم مثبت شد   دوهفته بعدشم ازمایش دادم مثبت بود

ولی من امروز زدم منفی بود. خیلی مقاومت کردم نزنم ولی نتونستم. قابل اعتماده نتیجش؟

من به هیچ مادری حسود نیستم فقط یک زنم.. یک زنم با احساس های مادرانه.. دلم میخواهد دختری داشته باشم با موهای فرفری با پیراهنی عروسکی و کفش هایی صورتی.. روزی هزار بار مرا مادر صدا کند و من هر بار بیشتر برایش بمیرم.. جان مادر من در انتظار آمدن توام.. ایمان دارم که می آیی.
2731
تجربه ای ندارم عزیزم  ولی با تمام وجود دعا کردم خدا یه نی نی صالح و سالم بهت بده❤

ممنون از دعای خیرتون عزیزم. انشالله.