2733
2734

بچه ها عروسمون شمالی رشتی هست و میگه فقط سه قلم جحاز میاره یک فرش و یک تی وی و یک سماور . اما چطور من خودم ترک تبریزم برای جحازم همه چیز کامل بردم حتی سرویس مس و نقره ؟ کلا دخترهای ترک تبریز جحاز کاملی دارن مثلا پنج دست قابلمه پنج دست قوری کتری سرویس کامل مس و سرویس کامل نقره . فک کنم عروسمون میخاد سر برادرم کلاه بذاره از همین اول کار کل خرج جحازو بندازه گردن ما . 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خب خواهرم خودت داری میگی اون مال رشته شما مال تبریز خب فرق داره 

منم کرمانم رسم جهیزیه نداریم

چو ایران نباشد تن من مباد، بدین بوم بر زنده یک تن مباد همه تن به تن سر به کشتن دهیم ، از آن به که کشور به دشمن دهیم.🇮🇷🤍🇮🇷

کلاه گذاشتن نیس رسم خیلی از شهرا بیشتر جهاز با داماد چیزی ک من تو فامیلم دیدم بعضی از کورد ها و جنوبی ها پسر میاره جهاز دختر چیز خاصی نمیاره ولی کلا تورک ها یخچالم تا یکسال پر میکنن

آره بابا ، زیر بار نرید 😐 البته ما تبریزی هستیم و همه چیو خودمون میدیم ، فقط سه تا پنج تیکه و میدیم سمت خانواده داماد

یه روزایی با خودم دعوا دارم چه برسه به شما کاربر عزیز 😕 ناراحت نشید اگر دعوا میگیرم، زندگیم پر مشکله و آستانه صبرم اومده پایین 🥲وگرنه آدم مهربونی ام🥺من همونیم که همیشه خوابم میاد آرزو های بزرگی هم دارما‌...ولی خوابم میاد.... به نظرتون چطوری به زخم هایی که رو پاهام هستش بگم راهی که رفتی اشتباه بوده؟و باید برگردی؟😭😭😭😭 شاید یه روز درستش کردم شاید یه روز رها کردم جهان پر اضطرابم رو .... 
2738