2733
2739
اورأل من گرفتم ۳۸
مردمی که به بهشت ایمان دارند,,,,ولی عجیب ازمرگ می ترسند.......!,اینجاپراست ازدستهایی که خسته نمی شوندازنگه داشتن نقاب.....!فریدون فرخزاد......... وقتی مروجین مذهبی به سرزمین ماآمدنددردستشان کتاب مقدس داشتندومازمینهایمان راداشتیم. پنجاه سال بعدماکتاب مقدس دردست داشتیم وآنهازمینهای مارا.جوموکنیاتا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اورال مدل کلاژن هم پر میکنه هم مشکیاصلا هم نمی ریزه من چند نوع اورال داشتم این از همه بهتره
ناراحتید؟ غمگینید؟ احساس دلتنگی می کنید؟
من فقط به اندازه یک دعا با شما فاصله دارم. با من حرف بزنید.
-خدا
دیپ رومنس هم قبلا مشکی رو داشتم الان سفیدش رو خریدم . سفیدش هم اکسترا بلک هستش و هم حجم دهنده ولی یه مشکلی که داره وقتی برس رو بیرون میارم اون قدر مواد با خودش میاره بیرون که غیرعادی میزنه ! نمی دونم چرا این طوریه ! وقتی هم با این حجم مواد میزنم به مژه دون دون میشه

خدایا... هرکس... بیادم هست بیادش باش کنارم نیست کنارش باش و اگر تنهاست پناهش باش

Click Here 2 Get Free Comment Pics
Free Glitter Graphics

2742
2738
هرچى میخرى بخر فقط بورژوا نخر که کلاه بزرگى سر من رفت ٣٣ تومنم خریدم رومنس عالیه من هر مارکى گرفتم راضى نبودم فقط از رومنس راضیم
هركى امضامو ديد لطفا براى سلامتى مامانم صلوات بفرسته🙏 يه دنيا ممنون😘