2733
2734
عنوان

۵ روزه عقب انداختم یعنی باردارم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 564 بازدید | 49 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مبارکه عزیزم انشالا سالم باشه😻 امیدوارم ک همینطور ک شما میگید باشه اخه من ۳ روز بعد از عقب انداختن ...

ممنونم گلم 

بببين بستگي ًداره ديگه شايد لقاح دير تر بوده ديرتر هم نشون ميده برا همه كه يكي نيس ادم قطعي بگه انشاالله بزودي هم تاپيك بارداريتو ميزني استرس نداشته باش مامان آينده 

2731
والا من هنوز مطمئن نیستم نگهش دارم

مطمئنا ک هس کسی خودش صلاح زندگیشو بهتر میدونه خدایی نکرده قصد دخالت ندارم فقط ب عنوان خاهر کوچیکترت نظرمو میگم 

اگ بچه نداری و بارداری اولته نگهش دار ک خدایی نکرده بعدا واسه بارداری ب مشکل نخوری

ایشالا ک هرچی خیر و صلاحه واست اتفاق بیوفته عزیزم

ممنونم گلم  بببين بستگي ًداره ديگه شايد لقاح دير تر بوده ديرتر هم نشون ميده برا همه كه يكي نيس ...

مرسی فدات این چند روز خیلی استرس داشتم اخه با هیچکس نمیتونستم درمورد حسم حرف بزنم امشب خیلی ارومتر شدم باهاتون صحبت کردم😊

مرسی فدات این چند روز خیلی استرس داشتم اخه با هیچکس نمیتونستم درمورد حسم حرف بزنم امشب خیلی ارومتر ش ...

تاپيك هاي منو ببيني پر بي بي چك بود هروز ميپرسيدم اين مثبته اين يكي چي 😅 خودمم شهر غريب كسيو نداشتم كه... 

توكل به خدا 🤍

جدی؟ من فقط مثبت و منفی رو گرفتم گفت بتا دو روز بعد اماده میشه دیدم منفیه گفتم نمیخام حالا موندم ف ...

برو جواب رو بگیر ببر پیشه دکتر کمکت کنه

فسقلی مامان و بابا لحظه شماری میکنیم برای بغل کردن و دیدنت😍❤️خدایا خودت مواظب کنجدم باش🙏❤️
شما نرفتی دکتر ؟

من رفتم برام دوتا آمپول پروژسترون نوشت زدم بین ۴تا۱۴ روز بعدش باید پریود بشم

فسقلی مامان و بابا لحظه شماری میکنیم برای بغل کردن و دیدنت😍❤️خدایا خودت مواظب کنجدم باش🙏❤️
2706