2752
2734
عنوان

شما باشین به این خواستگارتون چی جواب میدین؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 106 بازدید | 170 پست
هرکسی معیاراش فرق داره عزیزم . من باشم میگم نه چون اصلا دوست ندارم از حانوادم دور باشم بعد ازدواج
کاش بهش میگفتم قلبم به عشقش می تپه   فوقش میگفت نه بدجوری قفلم دیونه میشم وقتی که یادش میفتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

قیافه درسته واسه خودت عادی میشه ولی برای دیگران نه اگر زشت باشه هر کی چیزی بگه میخوره تو دوقت
به کسانی که پشت سرم حرف میزنند، بی اعتنا هستم زیرا آنها به همان جا تعلق دارند درست پشت سرم!!!!!
تگه عادت به شهرستان کوچیک نداری داغون میشی رسما.چون نه تفریحی داره نه جای درست حسابی واسه خرید نه میشه هر روز بری بیررون.... همش حوصلت سر میره و بی انگیزه میشی...مگه اینکه بدونی شرایط چند سال دیگه جوری میشه که از اون شهر بری
هروقت دلتون شکست واسه شفای بچه های بیمار دعا کنین لطفا. تنها افتخار زندگی من اینه که هرچی فک میکنم تاحالا واسه ناراحت کردن و شکستن دل کسی نقشه نکشیدم!
سپاهی هست ولی اصلا مذهبی افراطی نیس.من مانتوییم و ارایش میکنم و موهامم بیرونه،ولی میگه مشکلی ندارم در این مورد
خداجونم چی میشه منم از تو حسرت تموم چیزایی که ندارم دربیاری و ارامشو بهم هدیه بدی😢😢😢
به نظرم قبول نکردن بخاطر قیافه احتمال پشیمونی زیادی داره من دیدم که میگم
من همونم ها😆فقط عکسم رو عوض کردم😎 پسر گلم 9 ماه کااامل تو دل من بودی.یککم شبیه منم میشدی خب😆😐😄
نه من قبول نمیکردم، شغلش وابسته به نظامه، از کشور ممنوع الخروج هستید، شهر محل زندگیش هم که تو مایه های روستا یا کمی پیشرفته تره، برای اخلاق هم هییییچ تصمینی نیست، سنت هم که خیلی کمه فرصت های انتخاب بهتری خواهی داشت
زندگیم بوی گل میده! گل "رز "و "یاس"!
2706