2733
2739
نی نی انگار خودشو یه گوشه گوله میکنه بعد واژنمم تیر میکشه هفته بیستم.
قبلا جمع میشد ولی تیر نمیکشید.
موهاش دریا بود دنیامو زیبا کرد* فهمید دیوونم موهاشو کوتاه کرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم اینطوری شده بودم. از شدت درد نمیتونستم حتی روپاهام وایسم. همه جور آزمایش هم رفتم دادم. آخر به حرف مامانم گوش کردم و با شال کمرمو بستم و گرمش کردم. خوب خوب شد
به جز از علی نباشد به جهان گره‌گشایی / طلب مدد از او کن چو رسد غم و بلایی
2731
همه رحمت اگه سفت میشه، انقباضه به سرما ربط نداره چون دمای داخل بدن و کیسه اب همیشه ثابته و سرد نمیشه، همون ۳۷ درجه دمای بدنه اگه زیاد تکرار شد و فواصلشم منظم بود مخصوصا،،، خطرناکه، باید بری دکتر، دارو بده بهرحال به دکترت بگو
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
نی نی خودش رو گوله نمیکنه رحمت منقبض میشه، انقباض داری، اگه نا منظمه مشکلی نیست ولی بد نیست دهانه رحم از لحاظ باز بودن چک بشه . تا ببیننانقباضاتت انقباض زایمانی نباشه
زندگیم بوی گل میده! گل "رز "و "یاس"!
2738
اها. من ی بارم هفته هجده سقط کردم الانم با این درد میترسم. منظم نیس دوبار از عصر تا الان گرفته
موهاش دریا بود دنیامو زیبا کرد* فهمید دیوونم موهاشو کوتاه کرد
فهی حرص میخورما یه بار تو یه تاپیکی باور کن به ص ده رسید، تو هر صفحه ش چند بار گفتم انقباضه بعد همه و خود استارتر دوباره میگفتم جنین خودشو سفت کرد گلوله کرد... از تاپیک اومدم بیرون ،، گفتم به من چه بابا وقتی نمیفهمه ، درک نمیکنه، من چرا خودمو خسته کنم
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
نه دریا ناراحت نشیا