2733
2739
گلم میشه برای منم بخونی تا فردا جواب ازمایش بتام مثبت شه؟🥺🙏🏻  لطفا از ته دل برام دعا کنید

انشالله که مامان میشی عزیزم . خودمم فردا میخوام ازمایش بدم . بخدا دارم دق میکنم

برای مادر شدنم صلوات بفرستید.دعا کنید مادر بشم
گلم میشه برای منم بخونی تا فردا جواب ازمایش بتام مثبت شه؟🥺🙏🏻  لطفا از ته دل برام دعا کنید

چشم گلم چرا نشه ؟ حتما میخونم ایت الکرسی به همراه سوره حمد و توحید خوندم ... حاجت رواشی بحق خانم فاطمه زهرا س ❤❤ فردا که بتات + شد ان شاءالله تگم کن برات ذوق کنم ❤😍

خطاب به تمام خستگان جهان ؛ باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد 🌸💞💌  اللهم صل علی محمد و آل محمد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم 

الهی هر چی از خدا میخای و ب صلاحته رقم بخوره 💙

برا منم دعا کن 

2742
چشم گلم چرا نشه ؟ حتما میخونم ایت الکرسی به همراه سوره حمد و توحید خوندم ... حاجت رواشی بحق خانم فاط ...

الهی هرچی از خدا میخوای برات بشه چشممم عزیزم حتما ان شالله فردا مثبت شه خیلی استرس دارم

من هم به زودی مادر میشوم😊😍
اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم  اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم  اللهم صل علی م ...

انشاله هر چی میخوای خدا بهت بده 

برای مادر شدنم صلوات بفرستید.دعا کنید مادر بشم
۱۰۱ صلوات میفرستم برات تو ام دعا کن عشقم برگرده ببخشتم اسمم فاطمه اس

چشم عزیزم منم برات آیت الکرسی میخونم ان شالله بر میگرده بهت قول میدم🥺🙏🏻

2740
چشم عزیزم منم برات آیت الکرسی میخونم ان شالله بر میگرده بهت قول میدم🥺🙏🏻

به خاطر دعای قشنگت الان وضو میگیرم به نیتت نماز حضرت علی اصغر میخونم تا دلت شاد بشه دامنت سبز بشه یه نینی سالم  خوشگل میاد تو دامنت اسمتو بگو

الهی هرچی از خدا میخوای برات بشه چشممم عزیزم حتما ان شالله فردا مثبت شه خیلی استرس دارم

فدات بشم من❤😘 واسه شفای عشقم دعا کن .. اسمش حسینه ..

خواهری این استرس ها شیرینه خاطره میشه برات گل من 😍❤ 

خطاب به تمام خستگان جهان ؛ باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد 🌸💞💌  اللهم صل علی محمد و آل محمد
به خاطر دعای قشنگت الان وضو میگیرم به نیتت نماز حضرت علی اصغر میخونم تا دلت شاد بشه دامنت سبز بشه یه ...

عزیزدلم میشه بیای تاپیک اخرم .. مشخصه دلت پاکه لطفا عشق منم دعا کن بستریه ... اسمش حسین هست 

به خاطر دعای قشنگت الان وضو میگیرم به نیتت نماز حضرت علی اصغر میخونم تا دلت شاد بشه دامنت سبز بشه یه ...

الهی من فدات بشممم😭😭یه جوری شدم به خدا الهی هرچی از خدا میخوای برات بشه فدات سم اسمم بهار 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻 

فدات بشم من❤😘 واسه شفای عشقم دعا کن .. اسمش حسینه .. خواهری این استرس ها شیرینه خاطره میشه برات ...

خدانکنه عزیزم چشم عزیزم الهی هرچی زود تر شفا پیدا کنه الان بداش ایت الکرسی میخونم 🥺🥺🙏🏻🙏🏻خداکنم مثبت سه😔

2706