2733
2734
عنوان

برا تعویض پلاک اگ شیشه های ماشین دودی باشع گیر میدن ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2601 بازدید | 38 پست
برای ما که گیر ندادن  خیلی تیره است ما هم هنوز عوضش نکردیم😅😅

چه خوب دعا کن برا منم گیر ندع 

عموم هر بار نصف شب بیدارم میکنه و با نگرانی میپرسه. چرا ظهر جمعه منتظرت بودم نیومدی خونه باغ ؟و من میترسم بهش بگم تو صب جمعه فوت شدی ... 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

عزیزم این برای معاینه فنی هست که میکنن گیر میدن تعویض پلاک کاری ندارن کلا جدا هست  ما فامیلمو ...

عزیزم تازه خریده بود و تعویض پلاک رفته بود ک کندن

هنوز معاینه فنی نرفته اصلا 

حالا شایدم گیر الکی داده 

🌈🌨️🐆🕊️🖤
2731
خیالت راحت 

مررسی خیالم راحت شد ❤️😂

عموم هر بار نصف شب بیدارم میکنه و با نگرانی میپرسه. چرا ظهر جمعه منتظرت بودم نیومدی خونه باغ ؟و من میترسم بهش بگم تو صب جمعه فوت شدی ... 
عه پس گیر نمی‌دن 

تعویض پلاک بردم شیشه هارو داده بودم کامل پایین 

متوجه نشدن

بله گیر میدن میگن کامل باید دراری شیشه ها 

رو 

چون دیدم دقیق به یکی گفتن قبول نمیکردن گفت باید دراری 

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
تعویض پلاک بردم شیشه هارو داده بودم کامل پایین  متوجه نشدن بله گیر میدن میگن کامل باید دراری ...

محض احتیاط میگم همه رو بیاره پایین گیر ندن بگن ببر بالا ببینیم😐

اصلا نمیگن شیشه رو بده بالا

من نشسته بودم داداشمم بود 

ماشین جلویی رو گیر داد بهش چون کامل شیشه ها بالا بود 

ولی ما رو اصلا 

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
تعویض پلاک بردم شیشه هارو داده بودم کامل پایین  متوجه نشدن بله گیر میدن میگن کامل باید دراری ...

اون معاینه فنی هست تحقیق کن اول بعدش بگو 

همه دارن میگن نه شما قطعی میگی اره

اون معاینه فنی هست تحقیق کن اول بعدش بگو  همه دارن میگن نه شما قطعی میگی اره

نه عزیزم تعویض پلاک بردم اینجور شد 

چرا دروغ بگم برا معاینه فنی من نرفتم اصلا 

ایشونم خودش میره متوجه میشه 

کدوم شهری؟ 

اگ رفتی سوال میکنی ببینی حقوق کاربرای تعویض پلاک چقدره؟ ی جوری زیر زبونشون بکشی 🤣 ممنون میشم