2737
2739

شوهرم خیلی اذیت روحیم میکنه.مرتب طعنه میزنه  جا خوابش عوض کرده.میگه ازت خوشم نمیاد حالم ازت بهم میخوره.بدو بیراه میگه.محبت و اینا هم که اصلا.اصلا دیونه شده از وقتی باردار شدم.من حال روحیم خوب نیست.خیلی سعی میکنم بیخیال باشم و روحیم حفظ کنم بخاطر بچه ولی همش زهر میریزه.نمیدونم چه مرگشه

میخواستم بدونم بخاطر روحیم بچم مشکلی براش پیش نمیاد

دختر خوشکلم ،عاشقتم نفسم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اینا اذیت نیستا .انگار شوهرت باردار شده

دارای یک زندگی عاشقانه.باهمسر، دوست بودم از نوجوونی(از ۱۵سالگی تا۲۰) پس این نوع زندگی را توصیه میکنم.تاپیکام واسه یکی از دوستامه اگه امکانش هست گزارش بزنین پاک بشه خسته شدم از بس توضیح دادم.یه نصیحتی دارم خدمت مادرایی که دختر دارن سعی کنین تو این فضای الوده و مسموم که روابط پر خطر(دوست پسر و اینا مشکلی نداره ولی حالا دیگه نه چند تا دوس پسر و نمیدونم رفیق های پسر مختلف)طوری اموزش بدین که هم خودشون متعهد باشن هم مهمترین ملاکشون برای ایجاد تعهد باشه نه اینکه اون باحاله یا تیپش خوبه.همچنین به تمام کسایی که در روابطشون با پارتنرشون به مشکل خوردن یا سوالی دارن میتونم کمک کنم
2740

من برا پسرم اینجوری شدیم

شوهرم با داداشم سرِ یه مساله درگیر شدن و بدبختیامون شروع شد

بددهنی کتک کاری طعنه و تحقیر و تمسخر...

پسرم عصبیه با اینکه ۴ سالشه

البته شوهر من ازون موقع دیگه آدم نشد و عصبیو پرخاشگر و بددهنه

دقیقا.قشنگ احساس میکنم از من متنفره

شاید حساسی

دارای یک زندگی عاشقانه.باهمسر، دوست بودم از نوجوونی(از ۱۵سالگی تا۲۰) پس این نوع زندگی را توصیه میکنم.تاپیکام واسه یکی از دوستامه اگه امکانش هست گزارش بزنین پاک بشه خسته شدم از بس توضیح دادم.یه نصیحتی دارم خدمت مادرایی که دختر دارن سعی کنین تو این فضای الوده و مسموم که روابط پر خطر(دوست پسر و اینا مشکلی نداره ولی حالا دیگه نه چند تا دوس پسر و نمیدونم رفیق های پسر مختلف)طوری اموزش بدین که هم خودشون متعهد باشن هم مهمترین ملاکشون برای ایجاد تعهد باشه نه اینکه اون باحاله یا تیپش خوبه.همچنین به تمام کسایی که در روابطشون با پارتنرشون به مشکل خوردن یا سوالی دارن میتونم کمک کنم