2737
2739
عنوان

خانم های جنوبی بیاین از تاثیر تاره ی نخل بر بارداری صحبت کنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 56403 بازدید | 72 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
شو شو مشکل داشت کم تحرکی - اونم چن روز صبح ناشتا با عسل مصرف کرد- باور نمی کنید همون ماه نتیجه گرفتیم اونم با دو سه بار نزدیکی- اونو می تونید از بعضی عسل فروشی ها تهیه کنید من شوشو از عسل فروشی که نزدیک سعدی جنوبی بود تهیه شد
2740
بسم الله الرحمن الرحیم ثبت نام دور جدید ختم زیارت عاشورا (تقدیم به حضرت علی اصغر(ع) و مادرشون حضرت رباب(س))دو تا گروه یکی از 3مهر تا تاسوعا و گروه بعد از عاشورا تا اربعین کلوپ زیارت عاشورا : http://old.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=20659

فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظًا وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ ( هفته 8 ) ... خدایاااااااااااااااا شکرتتتتتتتتتتت منم مامان شدم دوست گلم میشه برای مامان موندنم و مامان شدن همه منتظرا ی صلوات بفرستی ... اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم
من جنوبی ام و اینجا به گرد درخت نخل میگن گرد بُکُم(BoKom) تاثیرش برای باروری فوق العاده است ...البته قدیمیا اینو میگن. من مال سال قبل داشتم ،میخاستم امسال استفاده کنم میترسیدم خراب شده باشه که خداروشکر یکی از بچه هااینجاگفت تا یکسال مورد استفاده است. اینجابیشتر میگن تو یه فنجان آب حل بشه و هم زن و هم مرد بخورن....ولی من به روشی ک بچه ها گفتن با عسل میخورم....آخه فکرمیکنم تاثیرش بیشتر باشه.
داروهای گیاهی عالی برای بارداری دارم همین طور برای قاعدگی یعنییییییییییییییییییی: دوای گرم عالی واصل دارم + گرده نخل نر که برای مشکلات تخمدان ، پی سی او و همین طور گرده نخل برای مشکلات اسپرم عالی هستن یعنیی دوای گرم تضمینی هست که مشکلات تخمدان رو رفع می کنه در ضمن هر دو پسرزاییی میارن داروی قاعدگی هم دارم :که برای کسانی که با قرص و امپول پری می شن با این داروی گیاهی به راحتی پری میشن و همین طور داروی تنظیم هورمون دارم : کههههههههههههه واقعا عالیه برای رفع صد در صد درد پری ، برای بزرگ شدن سینه ، برای طبیعی شدن میزان خونریزی ماهیانه و همین طور از بین بردن سردی رحمممممممممممممممم و خیلی داروهای دیگه ادرس سایتم : www.maminaz.com توی تالار گفتمان سایت هم راجع به نحوه ی مصرف و بقیه ی موارد توضیح دادم
خداوندا برای هر چه بهتر بزرگ کردن فرزندانم به من آگاهی بده .
2706