2733
2734
عنوان

هشدار جدی به کاربران عزیز نی نی سایت

| مشاهده متن کامل بحث + 8258 بازدید | 187 پست
سارا جان یک عدد میتونیم جلوی اسمتون بذاریم فقط. اگر میخواهید بگید چه عددی تا براتون درست کنیم

سلام وقتتون بخیر ببخشید میشه لطف کنید اسم کاربریه من رو هم عوض کنید اخه تازه عضو شدم میبینم خیلی زیادهههه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سلام خانم تهرانی ، ببخشید ی سوال خیلی مهم داشتم ، من امروز وارد سایت شدم و زیاد ازش سر در نمیارم ، وقتی میخوام پروفایل خودم یاکسی نگاه کنم  مینویسه تعداد برگه ها ب حداکثر مجاز رسیده ، تا یک برگه رو نبندی نمیتونی برگه جدید باز کنی ، واقعا گیج شدم توروخدا راهنماییم کن  

بهشتـــی ام امــا......مقیــــم جهنــــــم😈
2738

چرا اجازه تغییراسم کاربری ها رونمییدین

درضمن سوالات کیلینیک افرادروکه دوست دارن حذف شه حذف کنید سوال کیلینیک منو هم حذف کنید 

چرابه خواسته هامون اهمیت نمیدین

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم خدایاااااا      آرامم کن     همانگونه که دریا را پس ازطوفانی سخت آرام میکنی 
سارا جان یک عدد میتونیم جلوی اسمتون بذاریم فقط. اگر میخواهید بگید چه عددی تا براتون درست کنیم

سلام نی نی یار توروخدا برای من عدد ۲رو بزار

آنکس که بدم گفت بدی سیرت اوست💜وآن کس که مرا گفت نکو خود نکوست💜حال متکلم از کلامش پیداست💜از کوزه همان برون تراورد که در اوست💜
سلام نی نی یار توروخدا برای من عدد ۲رو بزار

سلام عزیزم اون مال سال 95 بود دیگه کلا تغییر اسم نداریم

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌ساعت کاریم 5غروب تا 11 شب 5شنبه و روزهای تعطیل رسمی از صبح تا 11شب بنده هستم در خدمتتون🌶
سلام عزیزم اون مال سال 95 بود دیگه کلا تغییر اسم نداریم

ممنون از شما ببخشید

منم میتونم نی نی یار باشم؟

آنکس که بدم گفت بدی سیرت اوست💜وآن کس که مرا گفت نکو خود نکوست💜حال متکلم از کلامش پیداست💜از کوزه همان برون تراورد که در اوست💜
2706