2733
2739
سلام دوستان من 30 ساله مامان دوتا بچه 6 و 1 ساله هستم 12 سال پیش کنکور دادم و لیسانس مهندسی کامپیوتر دارم علاقه ای به ادامه تحصیل تو این رشته ندارم برام خیلی دشواره و کلا قیدش رو زدم میخواستم ارشد روانشناسی بخونم که با اطلاع از قانونی که میگه برای اخذ پروانه اشتغال روانشناسی باید حداقل دو مدرک مرتبط با این رشته داشته باشم بعد از کلی فکر کردن به این نتیجه رسیدم که خود قبولی ارشد برای من که غیر مرتبطم فوق العاده مشکله چه برسه به قبولی دکترا بنابراین بیام کنکور انسانی بدم و این رشته رو در دانشگاه پیام نور بخونم با توجه به این که دو تابچه هم داره پیام نور گزینه خوبیه برام لیسانسم هم پیام نوره و یه تعداد از واحدام تطبیق میشه به نظرتون ارزشش رو داره وقتمو براش بذارم؟ سنم که بالاست بعدا چه محدودیتایی دارم؟
سلام عزیزم منم شرایطم مثل شماست و به این موضوع فکر کردم! دوست من لیسانس زبان بود و ارشد روانشناسی گرفت و الان دانشجوی دکترای روانشناسی! منم دلم میخواد روانشناسی بخونم واسه ارشد!در ضمن من لیسانس برق دارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام گلم من روانشناسی خوندم،میتونید تو ازمون فراگیر پیام نور رشته روانشناسی رو انتخاب کنید و به جای خوندن همه کتابهای انسانی فقط چند کتاب که دانشگاه معرفی میکنه بخونید و ازمون بدید
هر کس که چرای زندگی را یافته با هر چگونه ای خواهد ساخت...
2738
الان سوالتون چیه دقیقا؟ من لیسانس و فوق روانشناسی خوندم..الان تو نوبت مصاحبه پروانه هستم
زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
اگه میدونی اراده ات خوبه از ارشد شروع کن و دکتری رو بخون و اگه نمیتونی همون فراگیر شرکت کن که کلاسهاشم غیرحضوریه و اینم بدون پیام نور باید زیاد تلاش کنی چون خودتی و کتابات بدون استاد هر از چند گاهی کلاسهای رفع اشکال دارید فقط
هر کس که چرای زندگی را یافته با هر چگونه ای خواهد ساخت...
منم لیسانس زبانم و می خواستم ارشد روانشتاسی بهونم.... ولییییییی بعد مطالعه و اندکی تخقیق فهمیدم دانشگاه های پر از کتاب و مقالهدهایی که خارجی ها نوشتن و ما باید اونها رو حفظ کنیم و ارایه بدیم ... تو مملکتی که که طب اسلامی داره ام اس رو درمان می کنه اونوقت روانشناسی اسلامی نیست.... ووقتی روانشناسها به کسی که شکست هشقی خورده میگن برو با یکی دیگه دوست شو قبلی رو فراموش می کنی... معلومه چه واحدهای اروپایی و غرب زده ای رو پاس کردن..... به این نتیجه رسیدم که مگه هر چی مقطع تحصیلی هست من باید ادامه بدم و .... تصمیم گرفتم بچه هامو خوب تربیت کنم و در کنار ش مطالعه مفید داشته باشم و بتونم یه مادر اگاه باشم ... بیشتر هم طب اسلامی رو مطالعه می کنم
خنده تلخ من از گریه غم انگیز تر است کارم از گریه گذشته است.... به آن می خندم
خیلی رشته پرهزینه ای هست جدا از هزینه‌های دانشگاه بعد از اتمام درس باید دوره کارورزی بگذرونی که امسال حدودا 2/5 میلیون شده بعد برای یادگیری تشخیص و درمان( که تو دانشگاه اصلا یاد داده نمیشه) باید تو کارگاه های آموزشی شرکت کنی که مثلا یک دوره آموزشی درمان کودک نزدیک 1/5 میلیون بود امسال خلاصه با اینهمه تفاسیر و زحمت و مطالعه بسیار بسیار زیادی که لازم هست در نهایت مردم ما ترجیح میدن برن سرکتاب باز کنند و فال قهوه بگیرن😔 بازار کار هم خیلی خوب نیست
زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
2706