2737
2739
عنوان

لکنت زبان

| مشاهده متن کامل بحث + 1041 بازدید | 20 پست
سلام مینا جون چرا از وقتی داداشش بدنیا اومده یکم بهتر شده ولی خوب خوب نشده آخه ما شهری دوری از خانواده خودم و شوهرم زندگی میکنیم بچه م از همون اول خیلی تنها بود گوشه گیر شده بود اوایلم خیلی قشنگ صحبت میکرد همه چیز رو درست و واضح میگفت ولی الان یه سال و نیمه اینطوری شده
خدایا به خاطر همه چی شکر...
الی جان پس خوشحال باش.پسر من افتضاح لکنت داشت 15بار بخش اول کلمه رو تکرار میکرد باباش حرفاشو متوجه نمیشد...دوسال ونیم درگیرش بودیم بعدش کم کم خوبشد نه یه دفه ای.اگه دختر شمام نسبت به قبل بهتره پس مطمین باش خوب خوب میشه.من پسرمو اگاه کردم به مشکلش اشتباهاتشو با هم دوباره تکرار کردیم...دقیقا مثه سرماخوردگی با گذر زمان خوب میشه فقط کند پیش میره وصبور باید باشی...مطمینم یه روز میای میگی دخترم خوب شد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بنده شنیدم دکتر مجتبی بیگدلی شاملو مشکل لکنت بچه ها و بزرگسالان رو حتی اگر تیک و گرفتگی عضلات داشته باشه حل میکنه تو صفحه اینستاشون شماره شون هست اول مشورت کنید باهاشون راهکار بهتون میدن اگر نیاز بود میگن بیارید موفق باشید

2728