2733
2734
عنوان

حسابدار پیتزا فروشی بهم شماره داد ...

| مشاهده متن کامل بحث + 411 بازدید | 30 پست

واسش قیافه گرفتم رفتم خونه دیدم پیام داده چرا قیافتو اون شکلی کردی گفتممن حتی گرسنم هم نبود بخاطر تو اومدم که ببینمت گفت شرمنده بخدا حتما جبران میکنم

خلاصه ما همیسه میرفتیم اونجا و اون مثل همیشه منو نگاه میکرد شدید 

حالا نمیدونم چشه چرا یهو اینجوری شد

من میگم شاید افسردگی داره نمیتونه با کس باشه

اخرین بار هم اصلاا نکاش نکردم بعد اومدم خونه دیدم پروفشو مشکی کرده بعد بیو گزاشته مهم نیس 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

میگم شاید مشکلی واسش پیش اومده انتظار داشت من پیگیر باشم ...

الان چی پیام میده ؟ 

تو زندگی بیا شعار ندیم عمل کنیم .  یه دختری هستم با همه چی جنگیدم  تا به اینجا رسیدم بازم میجنگم تا به هدفم برسم واسم دعا کنین تا به هدف هام برسم ممنونم . 
ولی خیلی خوشش میاد ازم اینو مطمعنم

تو فقط یه پیام بده بگو ‌سلام . 

یا زنگ بزن بگو خواستم حالتو بپرسم ببین طرز برخودش چیجوریه

تو زندگی بیا شعار ندیم عمل کنیم .  یه دختری هستم با همه چی جنگیدم  تا به اینجا رسیدم بازم میجنگم تا به هدفم برسم واسم دعا کنین تا به هدف هام برسم ممنونم . 

از نظر من برو ازش بپرس چی شده تکلیفتو روشن کن واقعا میخوادت یا نه شما هم اخه تا کی میخوای بلاتکلیف بمونی ولی از نظر من کار این پسره عادی نیست .

نترس برو راحت حرفتو بهش بزن بگو چرا اینکارو باهم کردی منظورت چی بوده 

کاربر آقا هستم،  یه وقت فکر نکنید دخترم   بگید عزیزم گلم بعدا عذاب وجدان بگیرید خدای نکرده خودکشي کنید گفته باشم 
2706