2737
2739
عزیزم بیا بغلم 💞چقد سنت کمه حیف عمرته کنار این آدم عصبی هدر بدی زنگ‌بزن بهزيستي یا ایناییکه کمک میک ...

اگه همین با من ازدواج نمیکرد شاید الان تو جوب باید میخوابیدم ولی الانم با این همه کتکی که میزنه مشروب میخوره زن بازه با تو جوب بودن فرقی نداره 

میگم شاید خواست خدا بوده که زندگیم اینجوری شده نمیدونم   هیچکس منو حمایت نمیکنه &nbs ...

نه گلم خدا برا هیچ کسی بد نمی‌خواد تقصیر تو نبوده که پدرومادرت از هم جدا شدن که بخوای تاوان بدی فقط مراقب باش باردار نشی اگه اخلاق شوهرت اینه ..یه بچه بیگناه مثل خودت زجر بکشه بنظرم حتما به بابات بگو

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه همین با من ازدواج نمیکرد شاید الان تو جوب باید میخوابیدم ولی الانم با این همه کتکی که میزنه مشرو ...

اونم از همین شرایط داره سواستفاده میکنه 

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

بینیت لابد شکسته

اگر نری رکتر هم‌فکر کنم خودش جوش میخوره

ولی همینطور کج

و تا مدتها دردش میمونه دیگه

سعی کن خودت و قوی کنی و از این زندگی بیایی بیرون

۱۹ سالته‌

پس کم کم سعیتو بکن

نه اینکه از ترس و ناچاری باهاش بمونی

"هر کسی را ملاقات می‌کنی درگیر نبردی است که تو هیچ چیز درباره آن نمی‌دانی. همیشه مهربان باش." بعد از دیدن خیلی دعوا و پرخاش‌ها در سایت، عمیقا به این نتیجه رسیدم که خیلی‌ها در این دسته جا می‌گیرند 😊
2728

اگرمیتونی این آشغال باچرب زبونی وعشوه گری آدمش کنی که بمون اگرنمیتونی همین الان بروکلانتری

ماازدلگیری روزهایمان به" شب" پناه میبردیم....                        وازدلتنگی شبهایمان به" روز " واینگونه بودکه تمام جوانی امان ؛  درناتمام یک "انتظار" تمام   شد

سلام عزیزم برا دماغت رفتی دکتر؟

2740
نه گلم

چی شد چکار کردی به خانوادت نگفتی؟ الان بهتری