2733
2739

یه کاری کردم ولی اتفاقی هست ازش میترسم که برامون اتفاق بیفته💔 واقعا تو استرس شدیدم

میشه به نیت " دفع اون انرژی منفی و دفع چشم نظر و دفع چشم شور از زندگی من و شوهرم و اینکه کار شوهرم خراب نشه"

نفری ۱۴ تا به نیت ۱۴ معصوم

🌿🎀 أمَّن يُجِيبُ الْمُضْطَرَّ إِذَا دَعَاهُ وَيَكْشِفُ السُّوءَ 🎀🌿

به نیت شوهر من که اسمم سعیده اس بخونین و فوت کنین؟ لطفا نیتمو کامل بگین یه دتیا ممنونتون میشم🥺🙇‍♀️🙇‍♀️🙇‍♀️ وضعیت شوهرم تو امضام هست💔

حدیث داریم 

❤«امام موسی‌كاظم(علیه‌السلام)»:❤

هر کس برادر دینی خود را غیاباً دعا کند از عرش (خدای باعظمت) به او ندا می‌رسد: صد هزار برابر (آنچه برای برادر خود خواستی) به تو عطا گردید! (وسائل، ج ٤، ص ١١٤٨)

اگه میخونین حتما لایک کنین تا دعاتون کنم من🤲🤲

الهی که زندگیاتون بیفته رو دور شانس و چرخ زندگیتون به خوشانسی بچرخه و دست به خاک بزنین طلا بشه و هر حاجتی دارین بگیرین

اینجا شرایطم رو میگم چون براگ سخته هر وقت تاپیک میزنم تک به تک به همه بگم😞من یه مادرو یه زن هستم خیلی خیلی عذاب کشیدم اووو بگم تموم نمیشه.ولی بدترینش تشنج دخترم تو شش ماهگی بود شوهرمم مشکل جسمی و اعصاب داره .شوهرم کارگر مشکل ذهنی و جسمی داره. دخترمم تشنج کرده💔شوهرم میتونه راه بره و حرف بزنه ولی از نظر عقلی مشکل داره خیلی مغزش کار نمیکنه هنگ میکنه پخمه اس جسمی هم تا یه کار میکنه میفته ضعیفه نمیتونه زیاد کاری انجام بده.خلاصه زندگیم میشه اینکه من تو یه شهر کوچیک که همه همدیگرو میشناسن تو یه خانواده بد نام به دنیا اومدم...بابام مشکل اخلاقی شدید داشت و داره مشکل مشکل روانی هم داره... مادرم از مجردی سابقه افسردگی داشت وقتی با بابام عروسی کرد بیشتر شد مشکل روانیش جوری که فقط قرص میخورد خواب بود...خلاااصه همه اینا رو میشناختن. هیچ کس از در خونمون رد نمیشد چه برسه به اینکه با من ازدواج کنه...بابام وضع مالیش عالیه.ولی پولی برای ما خرج نمیکرد.فقط دنبال هرزگی و هوس خودش بود..حتا تا پول نواربهداشتی رو نداشتم تو مجردی...با اون همه پولی که بابام داره.... خلاصه هیچ خواستگاری نداشتم. وقتی شوهرم اومد خواستگاریم باهاش ازدواج کردم

چشم حتما 

لطفا برای اینکه کنکور امسال قبول بشم شرمنده پدر و مادرم نشم دعا کنید 🥲

پشت کنکوریم سال پیش خیلی شرمندشون شدم ترو خدا با دل شکسته و از ته قلبتون برام دعا کنید 

اگر رشته خوبی قبول نشم کلا باقی عمرم تلف میشه .

خواهش میکنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

خوندم حاجت رواباشی عزیزم الهی آمین اللهم صل علی محمد و آل محمدوعجل فرجهم 

اللهم عجل لولیک الفرج الهی آمین اللهم صل علی محمدوآل محمد وعجل فرجهم💚لطفا برای شادی روح همه شهداو رفتگان صلوات بفرستین💚

موندم عزیزم انشاالله مشکلت حل بشه

یک چیزهایی هیچوقت عادی نمیشود بچه دار شدن مثل یک جادوست مثل افسانه اي شیرین و عجیب‌وغریب کـه سخت میشود باورش کردآخر چطور می‌شود یک دفعه مادر شدهمین کـه نخستین بار نقطه اي تپنده را نشانت میدهند و میگوینداین بچه شماست، همه ی چیز تغییر می‌کنددستت را می‌گذاری روی شکم ات و حس میکنی از هم اکنون باید قویتر باشی و من بخاطر گرفتن دستای کوچولوت قویتر از همیشه هستم و میمانم فقط امیدارم که تو سر وقت خودت کامل و سالم به دنیا بیای آرام جان مادر♥️خدا جونم ممنونم که منو قوی نگه داشتی تو این مسیر پر تلاطم ...‌‌‌‌‌‌‌‌‌خدایا شکرت که منو به آرزوم رسوندی بچمو سالم گذاشتی تو بغلم😍🙏

ان شاالله همه بچهای تاپیک حاجت روا شین الهی آمین اللهم صل علی محمد و آل محمدوعجل فرجهم 

به نیت همگی میخونم

اللهم عجل لولیک الفرج الهی آمین اللهم صل علی محمدوآل محمد وعجل فرجهم💚لطفا برای شادی روح همه شهداو رفتگان صلوات بفرستین💚

الهی ب حرمت خون پاک شهدای دشت کربلاو ب مظلومیت امام حسین هرررررمشکلی داری حل بشه و حاجتت براورده وبخیربشه.🩵خوندم عزیزم

فقط 37 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درخواست دوستی ممنووووووووع .درخواست دوستی نمیپذیرمممممممم 
2706