2733
2739
عنوان

خیانت خیانت

| مشاهده متن کامل بحث + 604 بازدید | 50 پست

وای اره انقد از این موضوعات حرف میزنن آدم حالش بد میشه ......ب خدا خیلییییی کارا هست از صدتا خیانت بدتره خیلییی کم در موردش حرف میزنن شاید کسی عوض شد ادم شد.....ی جاری دادم پدر همه رو در آورده ی عالمه تهمت زده بهم ی عالمخ دعوا شد ۴ سال ک ۵ خانواده رو انداخته ب جون هم همه با هم قهرن انقد فتنس والا کاش خائن بود حداقل فقط ب خودش ضرر میزد ن ب این همه ادم واقعا مسال خیلییی مهم تری هست 

نه.این یک معضلی هست که تو جامعه شاهدش هستیم. اگه اطلاع داشته باشن و یاد بگیرن اگه باهاش مواجه شدن چ ...

اثر منفی اینها بیشتر از اثرات مثبت هست

گاهی نمی‌شود که نمیشود که نمی‌شود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همه نخونن پس درد و دل چه فایده داره

خب طرف عنوان زده خیانت مثلا.... خانمی ک راهکار بلده میاد تو تاپیک. و راهنمایی میکنه یا خانمی میاد دلداریش میده. اونی هم ک از بحث خیانت خوشش نمیاد . وارد نمیشه‌ . باور کن من خودم از خیانت شوهرم قلبم درد گرفته بود ‌. اومدم نی نی سایت آروم شدم با حرفاشون. 

پروردگارا مردم سرزمینم رو از بلا ،بیماری، دروغ ،جنگ حفظ کن.ازت میخوام همه ی مردم سرزمینم همیشه حال دلشون خوب باشه .
بخاطر یک نفر که احتمال 80 درصد دروغ ممکنه بگه ذهن همه مغشوش بشه درست نیست

مجبورنیستی تاپیک منفی بازکنی ذهنت مغشوش کنی تاپیک خیانت برای کسانی که احساس همدردی میکنن خیلی هم خوب وتاثیرمثبت داره راهکاروارامش میدن به هم 

2728
چون همه ساعت 10 شب یادشان میوفته خیانت دیدن و تاپیک می‌کنند و قصدشون هم بازید نیست

اصولا همه از صبح درگیرند مثل خود من و شب میان موقع استراحت توی سایت 

برای همین تاپیکای شب بیشتر و پربازدیدتر میشن

چرا فکر میکنی ۸۰ درصد دروغه؟؟؟ این آمار از کجا میاد؟؟؟ خود من دیشب تاپیک زدم راجع به خیانت همسایمو ...

با دوستم رفتم دانشگاه استادش گفت بیاین بریم خونه خستگیتون رفع بشه. همزمان چشمک میزد.

دوستم باور کرده بود که چه استاد خوبیه. منظورشو نگرفت.

خب طرف عنوان زده خیانت مثلا.... خانمی ک راهکار بلده میاد تو تاپیک. و راهنمایی میکنه یا خانمی میاد دل ...

متوجهم نیاز به همدردی دارند ولی باید توجه کرد اینجا خانمان باردار و نوجوون ها بسیار حساسند

گاهی نمی‌شود که نمیشود که نمی‌شود
بخاطر یک نفر که احتمال 80 درصد دروغ ممکنه بگه ذهن همه مغشوش بشه درست نیست

چرا باز میکنی اون تاپیکارو؟ فضول بودن هم سخته ها😂

یه دعای قشنگی توی سوره اسراء هست که میگه: رَبِّ أَدْخِلْنِي مُدْخَلَ صِدْقٍ وَأَخْرِجْنِي مُخْرَجَ صِدْقٍ وَاجْعَلْ لِي مِنْ لَدُنْكَ سُلْطَانًا نَصِيرًا ::::: خدایا منو توی هرکاری و شغلی یا هرچیزی به درستی وارد کن و به درستی بیرون بیارو همیشه از سمت خودت یک نیروی کمکی برای من بفرست
2738
اثر منفی اینها بیشتر از اثرات مثبت هست

طرف که خیانت دیده. هیچ آثار منفی واسه بقیه نمیتونه داشته باشه.

ولی آثار مثبت داره. طرف میفهمه باید به زندگیش بیشتر برسه تا همسرش خیانت نکنه.

2706