2733
2734
لطفا ادامه نده چون اونیکه داغون میشه خودتی  کسی که بخوادت ازدواجی هم نباشه ازدواجی میشه چون نم ...

بله عزیزدلم منم به همین موضوع فکر میکنم و دلم میگیره ب حال خودم ک چرا بعد ۲سال رابطه با یکی ک خیلی اذیت شدم یکسال نتونستم ب کسی دل بدم ۲ماه اوکی شدم با این اینم اینجور شد با اینکه خیلی همو میخواستیم...

الانم حتی حاضر نیست تو پیاماش بگه اوکی اخرش مال هم میشیم ینی حرفش همونه..

من ادم بی دستو پایی نیستم حتی نزاشتم از حال بدم بفهمه.امروز هم شستمش اتفاقا ک بهم پیام نزنه

ولی دله دیگه...تف توش🙍🏻‍♀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها یه دختر تا چن سالگی قدش رشد میکنه ؟ :/

۲۰

پسری که بلد باشه موببافه رو اصلا قبول ندارم😁چون حتما رو موهای یکی دیگه تمرین کرده که یاد گرفته 😑فقط اینایی که تو بیوی اینستا نوشتن :"من میسازم و دنیامو یه نفره"  ملات کم نیاری اوستا😁🤣🤣🤣🤣🤣درخواست دوستی ممنوع چون لغو میکنم با تچکر😁😁😁 یه زمانی تمام دنیام بودی الان به اندازه ای تمام دنیا ازت متنفرم  عوضی
2731
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  اللهم ...

ممنون گلی شما هم حاجت روا بشین انشالله برا تون صلوات میفرستم ❤❤❤❤❤❤

میشه برای حاجتم یه صلوات بهم هدیه بدی 😘        خداوند فرمود:با زبانی دعا کن که با آن گناه نکرده باشی تا دعایت مستجاب شود !!!به دیگران بگو برایت دعا کنند چون با زبان آنها گناه نکرده ای. 💙اباصالح التماس دعا هرکجا رفتی یاد ما هم 
لای باسن مبارک و با دو انگشت باز کن آرووووم نرمه پس بده بذار راحت شی خوابت ببره😂😂

جررررر😁🤣🤣🤣

پسری که بلد باشه موببافه رو اصلا قبول ندارم😁چون حتما رو موهای یکی دیگه تمرین کرده که یاد گرفته 😑فقط اینایی که تو بیوی اینستا نوشتن :"من میسازم و دنیامو یه نفره"  ملات کم نیاری اوستا😁🤣🤣🤣🤣🤣درخواست دوستی ممنوع چون لغو میکنم با تچکر😁😁😁 یه زمانی تمام دنیام بودی الان به اندازه ای تمام دنیا ازت متنفرم  عوضی
2738
2706