2733
2739

اسی منم فولیکول هام ریز بودن همیشه ولی این ماه چند شب سیاه دانه مالیدم و امپول و قرص خوردم روز ۱۳رفتم سونو فولیکول ۲۲ و۲۳درسمت راست داشتم روز ۱۱ و۱۴و ۱۶هم اقدام کردم بنظرت جواب میده یانه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوبه؟؟استفاده کنم

اره خوبه‌ . قرص ویتا ای و زینک و دی اسید فولیک بخور 

پروردگارا مردم سرزمینم رو از بلا ،بیماری، دروغ ،جنگ حفظ کن.ازت میخوام همه ی مردم سرزمینم همیشه حال دلشون خوب باشه .
2728

منم تنبلی دلرم اقدامم یکی قبلا سقط کروم قلب نداشت الان حدود شیش ماه اقدامم رژیم می گیرم پیاده روی قرص متفورمین  اسید فولیک مدرکسی دوفاستون لتروزول نولوامون می خورم 

برامادرررررررشدنم یه صلوات ......
بعد از پری استفاده کردی اخه منم تو اقدامم نمیدونم تنبلی تخمدان دارم یا ن اخه دکترم چیزی نگفت سونو دا ...

تازه امشب شروع کردم تو پری 

من پیریود آدم نامنظم بود ازمایش دادم هورمونی ۱۱بود  وسنو توش نوشته بود پلی کیستیک 

در انتظار یه نی نی تودل برو😘
اسی منم فولیکول هام ریز بودن همیشه ولی این ماه چند شب سیاه دانه مالیدم و امپول و قرص خوردم روز ۱۳رفت ...

ان شاالله جواب نیری فولیکول هات عالیه که 

منم تنبلی دلرم اقدامم یکی قبلا سقط کروم قلب نداشت الان حدود شیش ماه اقدامم رژیم می گیرم پیاده روی قر ...

لتروزول هرشب میخوری 

2740
منم اولین ماه استفاده نتیجه گرفتم البته دکترم رفتم دیگ نمیدونم داروی دکتر جواب داد  یا کار خودم ...

چ جوری تو استقاده کردی چکارایی کردی ب ماهم بگو لطفا

لتروزول هرشب میخوری 

شبی دوتا از سه تا هفت پریودی همراهش نولوامون هم شبی دوتا می خورم از خانواده کلومفین 

متفورمین هم روزی دوتا 

پیاده روی هم می رم 

برامادرررررررشدنم یه صلوات ......
شبی دوتا از سه تا هفت پریودی همراهش نولوامون هم شبی دوتا می خورم از خانواده کلومفین  متفورمین ...

منم برام این ماه قرص و کلومفین ک لتروزول. و گل مغربی نوشته

تازه امشب شروع کردم تو پری  من پیریود آدم نامنظم بود ازمایش دادم هورمونی ۱۱بود  وسنو توش ...

برای من ننوشته بود پلی کیستیک 

فیلکول هام ریز یکی ۲ و یکی هم ۹ بود

ک دکتر بهم قرص لتروزول و کلومیفن داد و امپول هوموگ قرص متفرمین انشالله ک تو این ماه هر دومون باردار بشیم

خدایا خودت مواظب همسرم و پسرم باش   عاشقشونم  
چ جوری تو استقاده کردی چکارایی کردی ب ماهم بگو لطفا

پریود ک شدم شکممو با روغن سیاهدونه شبا ماساژ میدادم میبستم بعد صبح باز میکردم صبح ها هم ناشتا یع قاشق عسل و سیاهدونه میخوردم تا شب اقدام ینی نزدیک ده تا ۱۴ روز بعد اقدام دیگ ن باید روغن استفاده کنی ن عسل و سیاهدونه