2733
2739

همینکه خاهره بت حرفشو زده دمش گرم عجب رویی داره ما ب زنداداشه بگیم بیا اینجا کفشاتو واکس بزنیم  برامون ناز میکنه ب ولاه ب این شب اگ دروغ بگم . ینی بگیم پتو بشور خونه رو سرمون خراب کرده اما برادره کمک حاله

چ جالب جواب دادی  بی خیر 😔  ولی اگر تو هم ب جای من بودی نمیرفتی  من الان سوالم ای ...

ببین اسی رفتم تاپیکاتو خوندم بااجازت😕

شوهرت بچه ننه اس با مردی هم ک بچه ننه اس کلنجار رفتن درمورد خانوادش بی فایدس 

این تجربه ای بود که من دیدم از نزدیک ک شوهره ب جااینکه واقعیتو ببینه متاسفانه از دختره روز ب روز سردتر شده

بنظرمن که هرچی بشوهرت بگی فایده نداره 

تو ب روخودت نیار اصلا ن اینکه توهم قیافه بگیری 

معمولی رفتار کن بزار اون قیافه بگیره ولی تو از کوره درنرو 

اگه بحثی پیس اومد دوباره خواستی بسوزونیش ارامش خودتو حفظ کن چیزی نگی ک بعد پشیمون شی چون شوهررو علیه تو پر میکنن 

بزار سلاح تو ارامشت باشه 

اگه تو بحث بامن کم اوردی حس سوختن شدیدی میکنی،دنبال پماد سوختگی نروو!!به جاش میتونی بری تو تاپیکام تجسس کنی از اونجا یه چیز بدرد بخور دربیاری وبکوبونی تو صورتم😃 من ناراحت نمیشم😎ولی سوختگی تو درمان میشه👌 نگران بیشعوریت هم نباش تو خیلی وقته ثابت کردی بیشعوری😁این امضا صرفا مختص کسایی بود که فکر میکنن از تایپیکای بقیه نقطه ضعفاشونو پیدا کنن خیلی بچه زرنگن😑 (باتو نبودم دوست عزیز❤)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وقتی میبینم عروس های نی نی سایت با خونواده شوهر چطورن از زن داداشم میترسم که نکنه اونم بدجنس باشه ای ...

خیلی ناراحت شدم 

چون ک تو دوسال گذشته سه بار رفتم کمک 

آنچه عزت و احترام بوده گذاشتم ولی اینبار گفتن بیا نرفتم و اونا سریع از من رو برگردوندن 

من شرایطم خاص بود 

ب جز خودمو و شوهرم کسی نمیدونست و چون ک یکبار نرفتم حق ندارن طلبکار باشن 

حالا شما چرا انقد نامهربونی ؟ چرا میگی متاسفم واسه لحنت ؟ 

طرز فکرتون اشتباهه ب نظر من 

دلم گرفته بود الان ک این تاپیک رو زدم گرفته 

تر شد 🥺😔

خیلی ناراحت شدم  چون ک تو دوسال گذشته سه بار رفتم کمک  آنچه عزت و احترام بوده گذاشتم ولی ...

مبگم من یه جور دیگه فکر کردم بیخیال خوب کردی نرفتی به هر حال تو هم خیلی اذیت شدی من فکر کردم از این مدل هایی هستی که همیشه خدا گارد دفاعی دارن 

2731
خیلی ناراحت شدم  چون ک تو دوسال گذشته سه بار رفتم کمک  آنچه عزت و احترام بوده گذاشتم ولی ...

بنظرم درمورد بچه دار شدنت هم بیشتر فکر کن 

اول رابطتون باشوهرتو قوی کن بعد ب فکرش باش 

چ عجله ای سن کم شوهر کردی حالا کلی وقت داری دختر خودتو نباز سریع برای بچه و این حرفا

طرف ۴۰سالگی شوهر میکنه بعد کلی افه چندسال بعد بچه میاره

اگه تو بحث بامن کم اوردی حس سوختن شدیدی میکنی،دنبال پماد سوختگی نروو!!به جاش میتونی بری تو تاپیکام تجسس کنی از اونجا یه چیز بدرد بخور دربیاری وبکوبونی تو صورتم😃 من ناراحت نمیشم😎ولی سوختگی تو درمان میشه👌 نگران بیشعوریت هم نباش تو خیلی وقته ثابت کردی بیشعوری😁این امضا صرفا مختص کسایی بود که فکر میکنن از تایپیکای بقیه نقطه ضعفاشونو پیدا کنن خیلی بچه زرنگن😑 (باتو نبودم دوست عزیز❤)
ببین وقتی میگی شوهرت طرفدارشونه یعنی همه چیزو میبینه حالا میرفتی یکم کار میکردی پیش شوهرتم عزیزمیشدی ...

نه ، الان جلو اونا خودش رو کرد بی طرف و یکبار هم گفت نمیاد و تمام 

چون ک اصلا نمیشد ک برم 

ولی در کل طرفدارشونه 

میگم ک دیدی آجیت چیکار کرد ، میگه آره ، ببین چقدر بده 

حالا اینبار شرایطش نبود ولی باید بری حتما و در کل طرفدارشونه 

و این ناراحتم می‌کنه 

ن نمی‌رفتم  شرایطش نداشتم  در حال اقدامم ، پری نشده بودم ، مشکوک بودم  امتحان داشت ...

عزیزم خودت رو ناراحت نکن ملت همیشه در صحنه حرف واسه گفتن زیاد دارن 

والله ما چهار تا عروس آوردیم از گل نازکتر بهشون نگفتیم هیچ انتظاری هم ازشون نداشتیم همش گفتیم دختر مردم وظیفه ای نداره یه ظرف خونمون شستن هزار بار تشکر کردیم ولی باز آدم بده هستیم 

خودم چند سال خونه مادرشوهرم رو به رسم ادب و کمک جابه جا کردم دریغ از یک تشکر دیدم داره وظیفه و نوکری میدونه الان هیچ با آنکه وجدانم ناراحته ولی شوهرم هر کاری از دستش بر بیاد میکنه و من حرفی نمیزنم 

دختر مردم هیچ وظیفه ای در قبال خانواده شوهر نداره جز ادب و احترام بقیه هر کاری کنه لطف و محبته تماااام

از کجا میدونی ک یکبار کمکه؟  اگر من شرایطشو واقعا نداشتم چی ؟  اونا میدونن ک پشت این نرف ...

خب شما ک نمیگی‌اینارو من از کجا بدونم عزیزم؟حالا ک اینجوریه خوب کردی نرفتی 

تا یه لباس رنگی نپوشی نمیفهمی که مشکی زیادم بهت نمیاد! تا کارما زنگ خونَتو نزنه به خودت نمیای! تا قلبت نشکنه مغزت کار نمیکنه! تا عاشق شکلات نباشی نمیفهمی که رژیم سخته! تا از دستت نره ارزشش رو نمیفهمی! تا دوستاتو نشناسی دو دستی به خانوادت نمیچسبی! ما آدمای نرسیدن یا نفهمیدن و درک نکردن نیستیم! فقط مشکل اینه که دیر به خودمون میایم. مهم نیست چند سالته؛ اگه اینارو درک کردی تو این زندِگیو بُردی.
2738

اینکه کمک نکردی یه طرف 

اینکه دوهفته بعدش رفتی سر زدن یه طرف دیگه

تابلوئه بهونه کردی

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘

عزیزم درسته شما وظیه ای نداری ولی نیکی به پدرشوهر مادرشوهر به نفع دنیا و اخرتته.

از همسرت نرنج چون ایشون معلومه دنبال صلحه فقط راهشو کامل بلد نیست.

و در مورد خواهرشوهرت ازش به دل نگیر چون دست تنها مونده رنجیده اصلا کینه نگیر و به فکر سوزوندنش نباش خدا رو در نظر بگیر خدا از نیتهامون اگاهه زشته.

کلا شما معلومه دختر خدادوسنی ۶ستی پس تو کارهات فقط خدا رو در نظر بگیر.شرایطسو تداشتی نرفتی تموم شد.نه به کسی جواب پس بده و نه از رفتارهای کسی کینه بگیر.همیشه کاری که درسته رو با در نظر گرفتن خدا انجام بده.دنیا دوروزه خدای نکرده روزی در محضر خداوند خجالت زده نباشی.

سلام حضرت زندگی ، امام زمانم  وقتی در پناه توام ، نمی ترسم . وقتی به یاد توام ، دلتنگ نمی شوم . وقتی نام تو را می برم ، بی شکیب نمی گردم ...تو تمام آرامش منی ، آفتاب منی ، بهار و گل و نسیم و بوستان منی ، تو ملجا و جان پناه منی .. اصلا ... معنای زنده بودنِ من با تو بودن است ..شکر خدا که تو را دارم ...

ولی خب بازم دقیق نمیشه چیزی گفت.چونکه من که از زندگیت خبری ندارم که.اینکه دوهفته یبار رفتی اونجا حتما دلیلی داره.

فقط خدا میدونه تو دل بنده هاش چی میگذره

سلام حضرت زندگی ، امام زمانم  وقتی در پناه توام ، نمی ترسم . وقتی به یاد توام ، دلتنگ نمی شوم . وقتی نام تو را می برم ، بی شکیب نمی گردم ...تو تمام آرامش منی ، آفتاب منی ، بهار و گل و نسیم و بوستان منی ، تو ملجا و جان پناه منی .. اصلا ... معنای زنده بودنِ من با تو بودن است ..شکر خدا که تو را دارم ...
2706