2733
2734

سلام 

خواهر شوهرم مجرده ، 

مادرشوهرم پیره و نمیتونه کاراشو کنه ، بعد خواهر شوهرم زنگ زد بیا کمک پتو و اینا بشوریم 

حالا من نرفتم ، گفتم امتحان دارم نمیام 

آخه کی می‌ره کار یکی دیگه رو کنه ، تو کارا خودمونم موندیم 🥴😒

حالا اون روز بعد از دو هفته رفتیم سر زدیم بهشون با شوهرم سرپایی 

بعد سلام کردو دیگه باهام حرف نزد و یه جور ضایعی پشت میکرد و خلاصه ک قهر بود 

شوهرمم گفت ک پیش میاد بین خانواده عیب نداره و می‌خواسته بری و اشتباه کردی و .. در واقع طرف اوناست در کل 

حالا نظر شما چیه 

من ک انقد عصابم ریخت ب هم اون رفتارشو دیدم ، همش جلو چشممه ، ناراحتم حسابی 

مادرشوهرمم باز گلایه کرد ، گفتم امتحان داشتم و اومدیم دیگه 

و دیگه هم نرفتم 

حالا اگ‌مادرت خودت بودم نمیرفتی؟

تا یه لباس رنگی نپوشی نمیفهمی که مشکی زیادم بهت نمیاد! تا کارما زنگ خونَتو نزنه به خودت نمیای! تا قلبت نشکنه مغزت کار نمیکنه! تا عاشق شکلات نباشی نمیفهمی که رژیم سخته! تا از دستت نره ارزشش رو نمیفهمی! تا دوستاتو نشناسی دو دستی به خانوادت نمیچسبی! ما آدمای نرسیدن یا نفهمیدن و درک نکردن نیستیم! فقط مشکل اینه که دیر به خودمون میایم. مهم نیست چند سالته؛ اگه اینارو درک کردی تو این زندِگیو بُردی.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

ب همسرت بگو مادرشما وظیفه شماس

تو باید میرفتی در اصل

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛

خیلی ثواب داشت حس میکنم اصلا امتحانم نداشتی ولی بی خیری

🔴آقایون به من درخواست ندن،ریپلای نکنن و تو تاپیکام نیان🔴 🇪🇭ای کاش میتوانستم کودکان را در قلبم پنهان کنم تا زمانی که جنگ ها تمام شود😓کاربری چهارم من 😶 با شماره مادرشوهرم اومدم اینبار💔خطر شناسایی توسط خواهرشوهر😂تگم کن😐تگم نکردی از ما نیستی😂تو تاپیکای عکس و جنجالی و دعوا😁مرسی میشم🥲🫂❌️از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                
2706