2737
2739

بله خودم 

و اعصابمو خورد کرده

اسم کاربریم chiyeهستش 💔😀یعنی (چیه).دلیلشم اینه که تیک کلاممه🙂😂 .خب چرا اشتباه نوشتم cihye؟چونننننننن کورمم 😑اصن دقت نکردم چرا برعکس نوشتم بعد که ثبت شد دیدم دیگ دیره 😀🥸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اتفاقا مربی مامیگفت اگه سایز کم کنی وزنت ثابت بمونه یعنی چربی خالص آب کردی بهتره. 

صورت زیبا نمیآیدبه کار. حرف اگر از معنی داری بیار. هیچوقت برای ازدواج دنبال شوهر خوشتیپ نگردید، یه مردمهربون زشت  اندازه  صد تا شوهر خوشتیپ بداخلاق می ارزه
2738
حالا من سایز شکمم اصلا کم نمیشه ولی ۵ کیلو وزن کم کردم 

خوش ب. حالت من ی باشگاه مندراوردی ثبت نام کردم هروز زنای بی صاحاب پامیشن میرن اردو. تو هفته سه وچهار روز. ببهانه های مختلف تعطیل میکنن. خدا لعنتشون کنه. از سر ناچاری میزم اونجا نزدیک خونمه

ینی چی  سایر کم کردی ولی وزن نه؟ منم خیلی اعصابم خرابه وزنم پایین نمیاد

سایز کم کردی و چربی هات آب شده و به جاش عضله اضافه کردی و وزنت تکون نخورده، دلیلش اینه

و انسان موجودیست که زیاد موجود نیست🙂بعضی آدما فقط بعضی وقتا آدمن🙂
ینی چی  سایر کم کردی ولی وزن نه؟ منم خیلی اعصابم خرابه وزنم پایین نمیاد

ببین من دو سالو نیمه دارم لاغر میکنم 

خیلی وزن کم کردم 

حالا رسیدم به یه وزن 

دیگگگ وزنم کم نمیشه 

سایزم کم میشه اما وزن نه 

باشگاه هم رفتم بازم نشد

اسم کاربریم chiyeهستش 💔😀یعنی (چیه).دلیلشم اینه که تیک کلاممه🙂😂 .خب چرا اشتباه نوشتم cihye؟چونننننننن کورمم 😑اصن دقت نکردم چرا برعکس نوشتم بعد که ثبت شد دیدم دیگ دیره 😀🥸
سایز کم کردی و چربی هات آب شده و به جاش عضله اضافه کردی و وزنت تکون نخورده، دلیلش اینه

اخه اضافه وزن دارم چهار کیلو 

نمیاد پایین اصن

2706