2737
2739
عنوان

گناهی که بعضی وقتا توی این سایت باهاش عادی برخورد میشه... ❌❌

| مشاهده متن کامل بحث + 506 بازدید | 36 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم سیکت رو تیر کن و فشار نخور 

ی زن باشی اینجوری حرف بزنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟?؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟بدبخت اون مردی ک زنش تو باشی 

بیچاره اون بچه ای ک مادرش تو باشی 

بی فرهنگ اون خانواده ای ک دختری یا زنی مث تو پس انداختن ک تحویل جامعه دادن

واسه ی زن خیلللللللللللللی بده اینجور حرفا

مخصوصا تو سایت عمومی 

2731
سلام به همه رسیدگی میشه لطفا تاپیک رو قفل کنید

عزیزم  بحثایی  که  یه نفر  میخاد  کمک  بگیره  از  شروع  کردن  نماز  یا  چیزای  معنوی  در  ثانیه ای  میترکه  ولی  فراوونه  تاپیک های دوست پسر  و  رابطه  جنسی باهاشو  ... 

برای سلامتی و تعجیل در ظهور حضرت مهدی صلوات بفرسین ❤🙏                                                                       روزی شعار کل جهان میشود علی🍀 باور کنید کل اذان میشود علی❤  فقط حیدر امیرالمونین است

خب چیکار کنیم راهنمایی نکنیم؟ 

در مورد گناه بودن یا نبودنش اگر سوال کردن حرف شما درسته ولی وقتی در مورد یه چیز دیگه مشورت میخوان چه اشکال داره راهنمایی کنیم؟

در ضمن من خودم مخالف صدرصد این موضوع هستم و تو دو سال دوستی با شوهرم اجازه ندادم پاشو از حدش فراتر ببره

برای دادن طرح درمان دندانپزشکی عکس رادیوگرافی و معاینه کلینیکی دندان ضروریه، با توضیحات که خودتون درباره شرایط دندان میگید در ۹۰ درصد موارد امکان دادن نظر درست وجود نداره، بنابراین از جواب دادن معذورم.
زندگی هرکس به خودش مربوطه تو کار هم دخالت نکنید 

نه این یکی به خودش مربوط نیست بعدا جامعه به فساد کشیده میشه بچه های نامشروع وارد جامعه میشه هزار و یک مشکل برای جامعه داره پس زندگی خودش نیست. اگه دوست داره اینجوری زندگی کنه بره تو غار زندگی کنه و هرکاری دوست داره با زندگیش کنه

♡مهربونم میشه یه صلوات مهمونم کنی♡🌹 لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ🌹