2733
2739
چرا میخورم☹️بیارژیم بگیریم قد و وزنامونو بیخیال☹️

من بشم ۶۵ خیلی خوب میشه....هر دومون میخوایم ۱۰ کیلو کم کنیم

✨️میشه برای عزیز آسمونی من فاتحه یا صلوات بفرستین....یا برای شادی و درآرامش بودنش دعا کنین🥀💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من پانزده کیلو تو دوماه کم کردم فقط با رژیم سرسخت نخوردم و حذف به کل شیرینی و برنج تو دو ماه ده قاشق ...

ماشالله اراده رو😍

من مشکل اصلیم اینه نه ورزش خیلی سخت میتونم بکنم(بخاطر کمرم)نه رژیم خیلی سخت بگیرم(بخاطر معدم)☹️فقط درحد سبک و متوسط میتونم رژیم بگیرم و ورزش کنم

فقط یچیزی پوستتون شل نشد؟

الهی همان که میدانی🌱✨
من با ورزش تو خونه و تعطیل کردن شیرینی به مدت دوماه...طی ۶ماه تونستم ۱۴ کیلو کم کنم عالی شده بودم ول ...

اشتباه کردی  حیف 

آدم بزورو بدبختی لاغر میشه.

بخدا اگه لاغر بشم عمرا بذارم چاق شم

بیا بازم کاری کنیم که فکر کنیم زنده ایم
2738
ماشالله اراده رو😍 من مشکل اصلیم اینه نه ورزش خیلی سخت میتونم بکنم(بخاطر کمرم)نه رژیم خیلی سخت بگیر ...

نه اصلا عزیزم برا معده هم من دمنوش تقویت معده میخوردم که برا لاغری خوب بود 

کاش یه مغازه بود! 🏡آدم میرفت میگفت بی زحمت یکم "خیال خوش"میخوام😌...ببخشید این "خنده های از ته دل" چندن؟😅 آقا؟ 😔این "آرامشا" لحظه ای چند؟😥 این "بی خیالیا" که میپاشن رو زندگی مشتی چند؟ 🙂از این "روزایی که بی بغضن" دارین؟😣 از این "سالای بی رنج" اندازه دل ما دارین؟! 😞این "شادیا" دوام دارن؟!🤔  نه... 😭کاش یه جایی بود میشد رفت و بگی آقا یه "زندگی" میخوام .. بیزحمت جنس خوبش💔😔
اشتباه کردی  حیف  آدم بزورو بدبختی لاغر میشه.  بخدا اگه لاغر بشم عمرا بذارم چاق شم

تو فاصله ۳روز دوتا از نزدیکامو از دست دادم افسرده شده بودم بعدم انقدر ضعیف شده بودم هیچوقت فکر نمیکردم چاق شم...من کلا چاق میشم قدم بلندتر نشون میده لاغر میشم قدم کوتاه میشه(نخندین فقط تو چشم اینجوری میشم)انقدر فنچ شده بودم وزن ۶۰ قد ۱۶۳ بودم

✨️میشه برای عزیز آسمونی من فاتحه یا صلوات بفرستین....یا برای شادی و درآرامش بودنش دعا کنین🥀💔
اوه انقدر مانتو لباس تنگ دارم

اره منم تنگ دارم 

ولی میشه یجوری با گن و .... پوشید 

کراپ هیچ کاری نمیشه کرد

من حسابم ز همه مردم این شهر جداست من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست💜🙂

عزیزم چقد خوش هیکلی 😍🤍

من  مصی ام،  24ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋
2706