2737
2734

میومدن خونه من یه تاب تو هال داشتیم وقتی از بیرون میومد لباساش رو اونجا آویزون میکرد منم که تازه اومده بودم خونه خودم حرصم می‌گرفت لباسارو میذاشتم رو پله ها

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

وای😭😭

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این کاربری متعلق به زنی است که هیچکس دوسش نداره جز مامانش...توجه:اگرچیزی مطابق عقاید شما نیست دلیل نمیشه که اشتباه باشه پس به عقاید همدیگه احترام بزارید
2740
خیلی سخت حسرت بودن لباسش تو خونه ام تو لباسشویی ام رو رخت آویزم سخته فکر کردن به کوچکترین کارایی که ...

حق داری براشون خیرات کن فاتحه وقران بخون الان خیلی بهش احتیاج دارن ایشالا خدابهت صبربده🥲

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این کاربری متعلق به زنی است که هیچکس دوسش نداره جز مامانش...توجه:اگرچیزی مطابق عقاید شما نیست دلیل نمیشه که اشتباه باشه پس به عقاید همدیگه احترام بزارید
حق داری براشون خیرات کن فاتحه وقران بخون الان خیلی بهش احتیاج دارن ایشالا خدابهت صبربده🥲

ممنون عزیز دلم بدترین غم روی کره زمین از دست دادن عزیزتریناته هیچ چیزی هیچ اتفاقی نمیتونه ازین سخت تر و بدتر باشه آرزو میکنم هیچکس این غم رو نبینه هرچند غیر ممکنه😭😭