2737
2734
میبرن باید درماه یه چیزی بریزه به حساب خانوممم 

ارره نفقه حق زنه ...ولی خب اینجور زن و شوهر دیگه موندنشون کنار هم چه بدرد میخوره ...به نظرم باید با صحبت  حلش کرد..

اخه استارتر انگار از زندگیش راضی...

ممکن همسرش بعد از شکایت باهاش بد بشه ..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه منم غریبم سنمم کم بود ۱۸ نه شوهر منم خواست بیرون کنه پلیس اوردم نمیتونه هیچ جوره بیرون کنه زنگ می ...

جدایی یعنی  منم اقدام کنم برا نفقه

پس میرم شکایت میکنم من نامه دارم من و بیرون کرده دوبار دوتا نامه پزشک قانونی هم دارم 

2728
جدایی یعنی  منم اقدام کنم برا نفقه پس میرم شکایت میکنم من نامه دارم من و بیرون کرده دوبار دوتا ...

یعنی کتکت زده بود ؟؟

یعنی الان مثلا ماهی یه تومن بهت بده مشکلت باهاش حل میشه؟؟

این همین تفکر دادگاهیاست به منم گفتن نون پنیر ام بده یعنی نفقه گفتم برینم به این قانونتون 

خاک توسرشون منم زنگ زدم وکیل رایگان گفتم برا نفقه شکایت کنم گفت نه چون خونشی محکوم میشی یعنی گفتم باید رید تو همچین قانونی که زن چون ضعیفه بای از همه لحاظ بهش ظلم بشه مردم قلدری قانون مضخرف ایرانم گشتشون که هر روز یکی رو بدبخت کنن دلشون زد بندازن منار

میبرن باید درماه یه چیزی بریزه به حساب خانوممم 

همین که برم اونجا یه چی میبرن برام آره عزیزم 

یه دنیا ممنون بخدا خیلی دلم قرص شد خیلی تو فشارم خیلی دارم عذاب میکشم میرم چون واقعا کم آوردم 

2740
سلام گلم سوالتون دقیقا چیه بگید من راهنمایی تون میکنم

من تو خونه 20متری پدرشوهرم زندگی میکنم با دوتا بچه شوهرمم خرجی بخور نمیر میده ولی ماهی 800یا 609 چند ماهه برام میزنه ولی نه به درمانم نه به لباسم هیچ کاری نداره خونه رو هم میگم عوض کنیم نمیکنه نداره ولی تلاشم نمیکنه براش حتی من گفتم بریم سرایداری هم نیومد منم اینجا افسردگی گرفتم زندگیم تلخه همیشه خانوادش دخالت میکنن آذیت میکنن خودشم که دست بزن داره... همیشه هم من و تقی به توقی بخوره میبره خونه پدرم میندازه سراغی ازم نمیگیره مثل ایندفعه که بدون بچه رفته بودم زنگ زدم اومد دنبالم الان داره اذیتم میکته میگم برم برا نفقه بزار بترسه یه ذره یا مجبورش کنن خونه رو عوض کنه  

برم نتیجه میگیرم می نن ماری کنن خونه رو عوض کنه

میتونی دادخواست بدی از بابت نفقه ،

دادخواست الزام به تأمین مسکن مناسب هم میتونی بدی .

منتهی اولا هزینه های دادرسی رو باید پرداخت کنی دوما وقتی کار به دادخواست و روال دادگاهی میکشه دلخوریهای عمیق میشه و ممکنه کارتون واقعا به جدایی برسه .

پس اگر میتونی اول از طریق مشاور خانواده برای حل مشکلات بین تون اقدام کن .

مورد بعدی اینکه اجازه نده کتک زدن شما براشون عادت باشه ، اینبار که اینکارو کردن شکایت کن .

هیچ کسی حق نداره دست روی شما بلند کنه .

میتونی دادخواست بدی از بابت نفقه ، دادخواست الزام به تأمین مسکن مناسب هم میتونی بدی . منتهی اولا ه ...

آخه این هیجوره نه راضی به مشاوره میشه نه زیر نه به حرف دور بریا یا من گوش میده تنها راهم همینه 

بعد برا الزام به تمکین چون خونه اسم مشکلی پیش نمیاد با یه وکیل حرف زدم میگفت نمیتونی گفتم مگه میشه گفت آره اینجوری بری فایده نداره 

برا کتک کاری هم شکایت کردم تعهدم تو کلانتری گرفتم دوتا نامه پزشک قانونی هم دارم با دوتا نامه بیرون کردن من از خونه که یکیش و تعهدم داده تو کلانتری توش قیدشده از خونه میندازه بیرون.. 

میتونی دادخواست بدی از بابت نفقه ، دادخواست الزام به تأمین مسکن مناسب هم میتونی بدی . منتهی اولا ه ...

یه دنیا ممنون که جواب سوالم و دادین 

اگه شماره هم دارین میتونیدد بدین تماس بگیرم چند تا سوال دیگه دارم بپرسم

شاهد میخوان قاصی باشه خوب میبره برات ولی خدا نشناس مثل مال من شورا بودن زن سه تا غلدر وحشی چه چیزا ن ...

عزیزم درخواست دادم قبول کن باهم دوس شیم خیلی مشکلاتمون شبیه هنه منم زنداداش کگیه خودت یه شوهر عوضی عین مال خودت دارم خیلی باهم چت کنیم اعصابمون آروم میشه وخیلی جاهام میتونیم بهم کمک کنیم