2733
2739
عنوان

چطور یه دختر می تونه خودش رو بدبخت کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 1196 بازدید | 71 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خلاصه دختره می ره با کسی که تحقیق کرده دعوا که تو غلط کردی خودت رو قاطی کردی و به تو مربوط نیست و من می خوام با این آقا ازدواج کنم 

و وقتی خبر ازدواج دختره آمد واقعا دختره از اون آقا سر بود با وجودی که من اطلاعی از تحقیق اینا نداشتم باز تعجب کردم اما گفتم به من چه و براشون آرزوی خوشبختی کردم 

لطفا برای این که به بهترین نحو سلامتی ام  برای همیشه برگرده یه حمد بخونید 🌹🤲🏻
مجرد باشه بایکی رابطه داشته باشه بعدش بگه همه ک دارن ادای روشن فکرا در بیاره بعد بگه هیچکس برگه معای ...

اینکه مجرده و با کسی رابطه داره به منو و شما ربطی نداره ولی اینکه بگه همه دارن غلطه یه سریا به دلایلی مثل اعتقادات و مخالفت خانواده و... ندارن و برگه معاینه هم اعتباری نداره بکارت خیلی ربطی به رابطه جنسی داشتن یا نداشتن نداره 

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم
2738

خلاصه خواستم بگم فقط دوستی نمی تونه ملاک خوبی برای شناخت و ازدواج باشه تحقیق هم مهمه و قبول کنید که گاهی توی دوستی ها طرف خودش رو نشون نمی ده 😑

اینکه مجرده و با کسی رابطه داره به منو و شما ربطی نداره ولی اینکه بگه همه دارن غلطه یه سریا به دلایل ...

طرز فکر و نظرات متفاوته

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍
خودش رو بدبخت نکرده . سرنوشتش این بوده شما هم لازم نیست غصه بخوری . خدا بزرگه 

حالا که تمام شد می تونید قضاوت کنید عزیزم 

فقط جهت عبرت نوشتم

2706