2733
2734
عنوان

با دربین پشت چرا اینقدر زشت و کج میوفتم انگار سکته کردم😂😑

| مشاهده متن کامل بحث + 511 بازدید | 57 پست
کلیمو باید بفروشم تا بتونم ایفون ۱۳ بگیرم 🤣

پول آیفون ۱۳ رومیدیم خودمونو آیفون می کنیم😂😂

د/د/س/چ/س😍      ‌‌‌                                                       تابستون راز امضامو مینویسم                                     تاپیک راه برای چاقی دیدین تگم کنید لطفا💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها کلا همه همینن

تو واقعیت خیلی خوب و خوشگلیمممم ولی تو عکس کلا تخریب میشیم انقد بزرگ نمایی میکنه و حتی کوچکترین جزئیات هم نشون میده 

من دیگه کلا نمیخوام عکس بگیرم همینی چه تو آیینه میبینم درسته 

2728
چقدر منی توووو🤣🤣🤣 واسه همین همه میگن از عکسام خیلی بهترم

ببین تا وقتی اون دکمه کوفتیو فشار ندن و عکس گرفته نشده خوبماااا

موقع ژست گرفتن میگم این عکسه دیگه پرفکت میشه

بعد یهو 💩 ورمالیده تحویلم میدن

قابل توجه برخی کابران به ظاهر و باطن نامحترم :من وقتی نظر میدم مثل تو رو هوا حرف نمیزنم فکت موثق میارم .پس با من وارد کلکل نشو که جلو این همه کاربر ضایع نشی:)
2740
منممم چرا اخهههه🤣

ببین رفته بودم ارایشگاه میکاپ شینیون 

بعد گفت اجازه میدی فیلمتو بگیرم بزارم تو پیجم؟ گفتم اره بابا راحت باش بگیر من مشکلی ندارم

بعد گفت وای چه خوب مشتریای ما اکثرا نمیزارن من پیجم خالی مونده خدا خیرت بده اصلا حالا که اینقدر خوبی ۲۵ درصدم بهت تخفیف میدم 

دختررررررر ۲ ساعت داشت از من فیلم و عکس میگرفت تهش ۱ دونه عکس از بینش انتخاب کرد اونم نیم رخ بودم بیشتر موهام معلوم اصن ولی بازم ۲ ساعت بیشتر استوری نکرد بعد برشداشت 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

قابل توجه برخی کابران به ظاهر و باطن نامحترم :من وقتی نظر میدم مثل تو رو هوا حرف نمیزنم فکت موثق میارم .پس با من وارد کلکل نشو که جلو این همه کاربر ضایع نشی:)
وایییی جررر مردمممم🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

خودمم پاره شده بودم طفلک ریده بودم به سوابق کاریش🤣🤣🤣🤣🤣