2733
2734
عنوان

خواهرم از وقتی عقد کرده دست به سیاه و سفید نمیزنه

| مشاهده متن کامل بحث + 1318 بازدید | 67 پست
گاهی اوقات مجبور میشیم  در حدی که نوار بهداشتی کثیفشو می‌ذاره رو میز لوازم آرایشش و می‌ره  ...

اااااای حالم بهم خورد چه دختر چندشیه خواهرت ببین چه روزیه خونه شوهر آنچنان کار بکشه ازش همون شوهرش تا حالش جا بیاد 

الهی پایانِ جاده‌ی زندگی، عاقبت بخیری باشه…💚🪴🐚یاجوادالائمه ادرکنی🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هر روز با همدیگه دعوا میکنن  چند روزی هست که مامانم باهاش حرف نمیزنه

بذار بره خونه شوهر له له میزنه بعد برای خونه پدریش الان اولشه فقط الان شوهرشو میبینه فکر میکنه همه کس و هست و نیستش اونه 

❤خـدای‌قشنگم گشایشی ایجاد کن برای دلهایی که با بغض صدایت میکنند🌱
2731
بذار بره خونه شوهر له له میزنه بعد برای خونه پدریش الان اولشه فقط الان شوهرشو میبینه فکر میکنه همه ک ...

با مادر شوهرشم مشکل داره 

یه قیافه ای برای اون بنده خدا میگیره که انگار ملکس🤦

2740
لحظه شماری میکنیم

منم مثل خواهرت بودم. کلا عقد این مدلیه الان داره بهش خوش میگذره زهرمارش نکن . سرکار میره خستس الان فقط دلش میخواد ب خودش برسه و با شوهرش وقت بگذرونه درکش کن

با مادر شوهرشم مشکل داره  یه قیافه ای برای اون بنده خدا میگیره که انگار ملکس🤦

میگم که فلان خواهرت تو ابرا داره میگذرونه خودش به وقتش میفهمه کی برای ادم میمونه

❤خـدای‌قشنگم گشایشی ایجاد کن برای دلهایی که با بغض صدایت میکنند🌱

فک کنم همش بخاطر عقده ای بودنه

عقده شوهر داشتع😂

درست میشه چن وقت دیگه ولی طول میکشه

من بودم همین الان میزدم تو دهنش

"اشتباه کردن" اشتباه نیست، در اشتباه ماندن اشتباه است..🧡
وای اعصابم از دستت خورد شد در اتاق کوفتیشو ببنیدن و تمیزش نکنید تا ببینم خودش جلو نامزدش خجالت نمیکش ...

اتفاقا مامانمم همینو بهش گفت 

گفت وسایلشو بخر و خودت درست کن ما نمی‌تونیم تو این گرونی هفته ای سه بار برای شوهرت تدارک ببینیم

درس نکن نشور مامانتم بگو نشوره

بزار بمیره از گشنگی😐

فک کن خدا با اون همه بزرگی دوسِت داره ،حتی فک کردن بهش هم آروم میکنه دله آدمو😍  حاجی حالِ یِه ایران بدع هرچی داشتیم و شکافتنش حاجی دزد اَ ایران زیاد زده چی میشد اگه سرجاش میزاشتنش/: ای ساربان آهسته ران من میهنم غم دیده است       شادمهر چقدر حق میگه |▪تو مثلِ هوایِ خوبِه بَعدِ بارونی▪︎|                    
2706