2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرده زنشو؟

اره

هردو با عاشقی ازدواج کردن

ولی وقتی موج می‌گرفت به زنش شک میکرد و آخرشم یه شب تو خواب کشتش

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم                       ایام ب کامتون سلامتی همراهتون  لبخند رو لباتون  حل بشه مشکلاتون   برسین ب ارزوهاتون  
2728

بله پسر عموی ۲۷ سالم به طرز وحشیانه  اردیبهشت سال گذشته

سیسیتونم از ۱۵سالگی اینجام، نومزدم و پاییز ۱۴۰۳ عقد میکنم یه دوره طولانی افسردگی و پنیک داشتم و کم کم  دارم به زندگی برمیگردم 💚🌱
2738
خدارحمت کنه.معلوم نشد چرا

خیر 

دوستاش اول از نزدیک به قلبش زده بودن ، بعد تیر بارون کرده بودن ، دست و پاشو شکسته بودن ، لباسشو درآورده بودن 

متاسفانه عکس جسدشو دیدم و هیچوقت از ذهنم پاک نمیشه 

سیسیتونم از ۱۵سالگی اینجام، نومزدم و پاییز ۱۴۰۳ عقد میکنم یه دوره طولانی افسردگی و پنیک داشتم و کم کم  دارم به زندگی برمیگردم 💚🌱

دوست پدر بزرگمو سال ۷۶ .ی گروه بودن اسمش عقرب سیاه بود اون دوران تو تلوزیون پخش کرده بودن که چطوری میکشتن .تو اعترافاتشون اسم محل مونو اوردن و گفتن خصوصیاتشو خانوادش فهمیدن اینا کشتن.بدبختی اینجاست بار اول مرده رو میکشن فکر میکنن کشته شد تو راه زنه شک میکنه دوبار بر میگردن میبینن زندس دوباره چاقو میزنن میکشنش

برای نابودی خواهر شوهرام صلواااات بلند.
2706