2733
2764
اینی که میگین تا پارسال میشد الان ایرانیاشم سر ب فلک کشیده الان بیخود ترین یخچال ۳۰ تومنه ماشین ل ...

والا من یخچالو 50 در نظر گرفتم لباسشویی و ظرفشویی هم هردوش 25 

بخدا مردم ما اگه پول مارک خارجی الجی و سامسونگ داشتن وضعشون این نبود.. 

بله دیگه هرچی بدی اش میقولی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخی چه امضایی

😍

یه مامان شاد و پرانرژی که جز شادی و ارامش بچه هام چیز دیگه ای مهم نیست ، خونه بهم ریخته مرتب میشه ، چای سرد شده رو میشه عوض کرد ، غذای یخ شده رو میشه داغش کرد، ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما دیگه بچه هامون 1ساله یا 2ساله یا 3 ساله و ... نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم پسر و دختر کوچولوی من مامان عاشقتونه😍😍
همسرت مگ چی گرفته

یخچال تلوزیون لباسشویی ظرفشویی ۲ تا فرش ۱۲ برا پذیرایی ۳ تا ۹ برا اتاقا و آشپزخونه کناره برای ورودی اتاقا ، یدست مبل استیل یدست مبل راحتی ، دوتا استند سلطنتی، سرویس خواب ست کامل ست شمعدون ساعت برنز که الان قیمتش شده ۲۰ تومن😑 همینا

یخچال دوو ۲۵ میلیون

ماشین لباس شویی کادو گرفتیم هیچی

تی وی دوو ۱۵ تومن

دو تخته فرش ۹ متری ۲۰ میلیون

اینا خریدای شوهرم که شد ۶۰ میلیون

من چیزایی ک از پلاسکو گرفتم شد حدود ۱۰ تومن

مبل ۲۵

سرویس خواب ۱۵

وسایل آشپز خونه کامل  حدود ۴۰ تومن (البته برقی هام فقط آب میوه گیر و توستر و ساندویچ ساز و غذاساز)

خورده ریز و دکوراتیو ۱۰ تومن

چیزای از قلم افتاده هم حالا بگم ۱۰ تومن

جاروبرقی و اتو و گاز کادو گرفتم

کلا شد ۱۰۰ تومن

من و شوهرم ۱۶۰ جهیزیه گرفتیم تازه وسایل شیک و خوب😍❤️

❣️
نه واقعا ۱۵ ۲۰ دیگه نیست حداقل ۳۰ تومنه اونم خیلی کوچیک و جمع و جور شانس بیاری هرماه خرابی نداشته ...

کی گفته

ما یخچالمونو گرفتیم ۲۵

البته الان شده ۳۱

برند دوو و ظاهرشم که عالیه و بزززرگ

❣️

بعله من دارم میخرم

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍

نامزدم تلویزیون ۴۰میلیون۶۰اینج

ماشین لباسشویی ۹کیلویی۲۰میلیون

یخچال ۱۰۰میلیون

ماشین ظرفشویی۵۰میلیون گرفته

ولی خودمون حساب نکردم چون خیلی زیاده فک کنم نزدیک ۲میلیارد واس من بشه

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍
چه قدر از امضات حس خوبی گرفتم 

زنده باشی عزیزم  

فقط 7 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خواهری؛ میشه برا رونق کار شوهرم ی صلوات بفرستی؟🥲 ان شالله انعکاس دعای خیرت ب زندگیت برگرده😘

من یه چیز معمولی گرفتم سال ۱۴۰۰ وسایل برقی هارو شد ۴۰ تومن

همسرمم یخچال و تلوزیون و ماشین لباسشویی گرفت شد ۷۰ تلوزیون سام ماشین لباسشویی دوو یخچال و فریزر جدا جدا نیکسان.

سرویس پذیرایی نهار شام ۲۴ نفره دوتا ۱۲ نفره رو اتفاقی تو فروشگاه دونه ای دو نیم گرفتم .

بعد جدا مثل خورشت خوری نمیدونم کباب خوری و سالاد و اینجور چیزامم شد ۱۰ تومن 

پذیرایی هم ۲۴ نفره شد ۱۰ تومن 

جدا ۵ تومن باز فنجان و نعلبکی گرفتم با قندون

مبلمم ۳۰ ناهار خوری ام ۲۰ اینو فقط امسال گرفتم

حدودا هم ۱۰ تومن دو سرویس دیگ

دوتومنم ارکوپال ۶ نفره دم دستی گرفتم

قاشق چنگالمم ۱۰ تومن.

بودجه برای فرش ۲۰ تومن پرده هم یک دونه میخوره ۵ تومن 

بعد ۲۰ تومنم خورده ریز اشپز خونه گرفت مادرم

با ۵۰ تومنم گزاشتیم کنار برای تختم و خورده چیزایی که رفتم سر خونه زندگیم بخرم.

برای نابودی خواهر شوهرام صلواااات بلند.
نامزدم تلویزیون ۴۰میلیون۶۰اینج ماشین لباسشویی ۹کیلویی۲۰میلیون یخچال ۱۰۰میلیون ماشین ظرفشویی۵۰میلی ...

وای برقی هات رو اسمگ هم بگیری اینقدرررر نمیشه

برای نابودی خواهر شوهرام صلواااات بلند.
2706