2410
2716

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
بهمن ماه برا آبجیم نزدیک ۴۰۰ تموم شد

همه رو خودش گرفت؟یا دوماد هم چیزی گرفت؟

خودت باش دختر ؛ دنیا اصالت را ستایش میکند🧡یه وقتایی خودت رو بغل کن و بگو:خیلی راه سخت و طولانی ای رو اومدی بهت افتخار میکنم...  (:
چه خوب

ما اذرماه برای داداشم یخچال ساید و لباسشویی و تی وی دوو ودوتا فرش 12 متری خریدیم شد 110 تومن 

نی نی یار عزیز صفحه اصلی سایت کم با تبلیغات پر شده بود دیگه به اعلاناتمونم کامنت تبلیغاتی ارسال میشه؟! 🙏🙏🙏🙏خدایا مارا آن ده که آن به 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ
2714
من تا الان فقط برقیا و سرویس لحاف و ظرف اینا خریدم شده ۱۲۰ هنوز کلییییییی چیز مونده فکنم اخرش با کاب ...

وا مگه کابینت میگیرید؟😶

خودت باش دختر ؛ دنیا اصالت را ستایش میکند🧡یه وقتایی خودت رو بغل کن و بگو:خیلی راه سخت و طولانی ای رو اومدی بهت افتخار میکنم...  (:

پریروز تو شهروند یخچال فریزر ساید بای ساید دوو ک ایرانیه ۹۰ میلیون بود.عینه این یخچال رو ما ۷ ماه پیش خریده بودیم ۴۰ میلیون 

قیمتا تو همین یکی دو ماه اخیر چند برابر شد

یه دست مبل حداقل ۳۰ ۴۰ تومنه 

قشنگترین آرزوم: رفتن به امریکا🇺🇸✈️یه صلوات واسه رفتنم میفرستی؟

خواهرشوهرم دی ماه عروسیش بود با وام ۱۵۰ تومنی و خرج خودشون ۲۰۰ تموم شد

۵تیکه با داماد بود

یخچال اسنوا

تی وی دوو

گاز رومیزی

لباسشویی اسنوا

فرش ۲عدد ۹متری

فقط 27 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم . الان ۲۵ آذر ۴۰۲. امروز رفتم سونو و اخر هفته اقدام دارم. میشه برای رسیدن ب حاجت دلم دعام کنی دعا کن خدا محمد منو بهم بده  ممنون خواهری  ۱۷ دی بی بی چک مثبت خیلی خیلی کمرنگ شد۲۰ دی هم ازمایش خونم ۱۶۰ بود.   دیگه جنسیتش توکل بر خدا. قراره چهارشنبه ۲ اسفند ازمایش خون تعیین جنسیت بدم
2706