2737
2739
عنوان

روانشناسا یا دانشجوهای روان

| مشاهده متن کامل بحث + 498 بازدید | 71 پست
تو ایران بازار کار درستو حسابی نداره، با فقط پاس کردنو مدرک گرفتن حقیقتش کاره ای نمیشه شد

نه خودمم ادمی نیستم که فقط مدرک بخوام 

دنبال اینم که کار داشته باشم

بروجرد💙 تاریخ عقد ۱۴۰۲/۷/۲۰ خدایا شکرت که بهم رسیدیم♥️♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه خودمم ادمی نیستم که فقط مدرک بخوام  دنبال اینم که کار داشته باشم

همون که گفتم برا کار درستو حسابی پیدا کردن باید مطالعه خارج از کتابای دانشگاه و به زبان اصلی _ شرکت تو کارگاه های اموزشی داشته باشی 💗

2728
با عقل جور در میاادا فک کنم همینه😐😂😂

🌚😎 ببین روانشناسی تو خونمهه😂 

تاریخ سخن خواهد گفت🕊️                                            با جمله ی (نظر هر کسی محترمه) مخالفم...من به نظرات اشتباه احترام نمی‌ذارم... پلویوفیلیا:کسی که عاشق بارونه و با بارون احساس آرامش می‌کنه:)🌚
2740
رشتت انسانی بوده؟ فلسفه خوندی؟ قدرت درکت بالاس

آره انسانی بودم .. خیلی هم علاقه دارم به روانشناسی ولی متاسفانه دارم یه رشته ی نچسب رو تحمل میکنم 

تاریخ سخن خواهد گفت🕊️                                            با جمله ی (نظر هر کسی محترمه) مخالفم...من به نظرات اشتباه احترام نمی‌ذارم... پلویوفیلیا:کسی که عاشق بارونه و با بارون احساس آرامش می‌کنه:)🌚
خدابزرگه میتونی بعدا به عنوان رشته دوم بخونی 🙂😂

اوهوم..اگه عمر و حوصله ای باقی بود انشاالله😂